Aktualizace - Novinky

AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ
Miluška MATOUŠOVÁ s panem MATOUŠEM
PŘIJÍMAT JE LÁSKA ....

http://prijimatjelaska.cz/
Naučíme tě, jak přijmout všechny životní trable,  i své slabé stránkyjako výzvy a příležitosti ke ZLEPŠENÍ SVÉHO ŽIVOTA.

Pracovní list +
3 lekce ZDARMA

 
 
Série videí k práci na sobě a TRASFORMACI, hojnost a prosperita :
 
VIDEA k vaší práci na sobě,  paní Matoušovou můžete osobně pak sledovat a objednat se u ní na osobní terapie kde vás budou provázet ona nebo její manžel. Mnohé se již můžete ZDARMA dozvědět už zde a mnoho pochopit i na těchto mnou nalezených videích.

 

Už nikdy MLM - Zdravé bohatství
https://www.youtube.com/watch?v=haup4UIiWCM
 
Mám strach začít - Zdravé bohatství
https://www.youtube.com/watch?v=vCr_Vzg_S_U
 
Neumím to dostatečně - Zdravé bohatství
https://www.youtube.com/watch?v=qIfEV-o8Yp0
 
 Bojím se odmítnutí - Zdravé bohatství 
https://www.youtube.com/watch?v=hNBcNGCwf_Q
Neumím s internetem - Zdravé bohatství
https://www.youtube.com/watch?v=PmvVpG_52fY
Prosba za lásku
https://www.youtube.com/watch?v=bLV4Pczr7KE
 
Mantra pro hojnost
https://www.youtube.com/watch?v=xWkViBsqLE4

 

V případě, že máte zájem podpořit tyto stránky a mojí práci 
na těchto stránkách zde je možnost:
na český účet v CZK zde::
 
Tyto videa jsem pro vás našla a zařadila do tohoto výukového webináře k vaší práci na sobě a vaší důležité TRANSFORMACI DUŠE I DUCHA, jak pro vaše blízké doma, rodinu, přátelé,  kterým i vy  můžete jim takto pomoct a také jim  doporučit tyto webové stránke nebo i ty mé, kde připravuji různé druhy pomoci a práci na osobní rozvoji  a práci na sobě...
Takto se mohou i ony dál snažit na své cestě k poznání samého sebe, nebo i k dokonalosti a prosperitě ve svém poslání, nebo dalšímu snažení dle své vnitřní praxe a pomoci dalším lidem a hojnosti.
Miluška Matoušová, vám v těch videích spolu s manželem i na jejich stránkách doporučí mnohé své skušenosti i to jak začít na sobĚ pracovat, avšak nic není zdarma jako říká a tak i její práce by měla a je ohohodnocováná tak jak sama říká ve vediu abychom se dokázaly i my
všichni terapeuté a psychoterapeuté SPRÁVNĚ OCEŇOVAT A OCENIT I NAŠI PRÁCI A POMOC DALŠIM LIDEM. PROTOŽE ZDE NEMŮŽEME JENOM TAK PRACOVAT A JENOM DÁVAT ZDARMA, TO NÁM NEPOMŮŽE A NEZAPLATÍ I NAŠE POTŘEBY A DŮLEŽITÉ POTŘEBY PRO PROŽITÍ ZDE NA PLANETĚ ZEMI... jak to říká pani Matoušová v jejím moudrém videu i dle jejich životních skušeností.
 
***
Duchovní poučení jak to vypadá na jiných planetách ve vyšších duchovních rovinách NEBE:
 
V JINÝCH CIVILIZACÍCH  SE TO DĚJE NA JINÉ DUCHOVNÍ ÚROVNI TAK, ŽE TAM NEMAJÍ JIŽ ZAVEDENÝ PODVODNÝ PLANETÁRNÍ PENĚŽNÍ SYSTÉM JAK JE TO ZAVEDENO  TEMNEM NA TETO PLANETE, NA OKRÁDANÍ ENERGIÍ OD LIDÍ,  A TAK  BYTOSTI ŽIJÍCI NA POZITIVNÍCH PLANETÁCH V MULTIVERZU  DOSTÁVAJÍ VŚECHNY BYTOSTI VŠECHNO ZDARMA, TÍM SE LIŠÍ I TAHLE PLANETA A JEJÍ UMÍSTNĚNÍ, TEDY VYMÍSTNĚNÍ Z JEJÍHO PRAVÉHO DOMOVA STVOŘENÍ,  A ZÁROVEŇ  TÍM ŽE MAJÍ SCHOPNOSTI A DOVEDNOSTI SI JIŽ VŠE ZPŘITOMNIT NEBO SESTROJIT, JE TO DLE JEJICH VNITŘNÍ LÁSKY A TÍM KDE ŽIJÍ V JAKÉ DIMENZI A POZITIVNÍM VESMÍRU, KDE VŠECHNY BYTOSTI JSOU SPOJENY V LÁSCE SE STVOŘITELEM A CELÝM VESMIREM..
 JSOU TO JIŽ BYTOSTI S VYŠŠÍMI VIBRACEMI LÁSKY A NENI TO ZDE V 3.D REALITĚ,  ALE OMNOHO VYŠŠICH DIMENZÍCH LASKY A SVĚTLA KDE VLÁDNE SPRAVEDLNOST A LÁSKA A MOUDROST STVOřITELE MILOVANÉHO... A  KDE NEI ZAPOTŘEBI JAK ZDE, VŠE SI ZAPOTŘEBÍ  PRACNĚ ODPRACOVAT I TAKOVOU TU MEDITAČNÍ PRÁCI, NEBO PORADENSKOU ČINNOST NEBO JAKOUKOLIV LÉČITELSKOU POMOC JINÝM DRUHÝM BYTOSTEM,  I PROTO, ŽE VE VYŠŠICH DUCHOVNÍCH DIMENZÍCH LÁSKY A DOBRA STVOŘITELE TO NEPOTŘEBUJÍ MAJÍ TO VŠICHNI V SOBĚ A NEMUSEJÍ NIKOMU OBELHÁVAT, ALE LÉČI SE PŘIROZENOU CESTOU SVĚHO MYŠLENI A SVÝCH VIBRACI, KTERÉ TAM JSOU I CÍTIT A HODNĚ CITIT, PROTO TAK UZDRAVUJÍ NEUSTÁLE. A POZEMŠŤAN POKUD BY CÍTIL UŽ JENOM NEPATRNOU ČAST, MOHL BY SE Z TÉ LASKY STVOřITELE CO LÉČI  I ROZPLAKAT TAKOVÁ SÍLA LÁSKY JDE Z TĚCH MILUJÍCICH BYTOSTI KTEŘI NÁS VŠECHNY MILUJÍ NEKONEČNOU LÁSKOU JAKOU MOŽNÉ JIŽ UŽ TED OD NICH PROŽIT V TOMTO TĚLE A TĚTO INKARNACI, JAKO PROŽITEK, KTERÝ BUDE VE VAŠEM NITRU ZÁŘIT JAKO TA NEJVZÁCNEJŠI SVIČKA A SILA LASKY V NITRU V SOBĚ. 
 
POKUD TAK BUDETE PROSIM CITIT BUDU MOC RÁDA, když mě rádi oceníte vaším DAREM, PŘISPĚVKEM na mé webstránky, nebo mojí práci přes E-maily, nebo kontakty vrámci poradenství a terapií,  a rádi mě pošlete i nějaký váš od srdce dar, jako pozdravení a povzbuzení do další mé práce a pomoci lidem. 
 
BEZ FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ NEZAPLATÍM ANI JÁ TENTO PROVOZOVATELSKÝ POPLATEK webhostingu, což nestojí pouhých pár Kč,  Děkuji vám za porozumění i vaší lásku ke mě i k ostatním lidem, co weby navštěvují.
  
S POZDRAVEM A LÁSKOU  VÁS ZDRAVÍM VŠECHNY ANESTEA 
 
Anestea  je mé jméno umělecké a terapeutické zvoleno a doporučeno od přátel z vyšších duchovní rovin pro tento ruznou komunikaci s lidmi a pro tyto námi zhotovené PROJEKTY A PRACI NA SVÉM NITRU A LÁSCE I POMOCI SE PŘIBLÍŽIT VICE DO POZITIVNÍHO STAVE BLÍŽE KE STVOŘITELY a byl takto zaveden na doporučení vyšších duchovních průvodců i dalších Nebeských bytostí z pravého Stvoření Nebe, Světla a Lásky  STVOŘITELE i Pána Ježíše Krista osobně.
 
DARY PŘISPĚVKY
PODPORA WEBSTRÁNEK  pro  website:  
www.skola-lecitele.cz :
====================================
Mé osobní vyjádření, jsem moc ráda, že jsem byla dovedena mými duchovními dary a mými duchovními průvodci k těmto jejich stránkám a videím. Děkuji osobně za pomoc mým duch.průvodcům jako i Vyššímu vedení Archandělům i dalším Vyšším duchovním správcům v Nebi za jejich pomoc v mé práci i pro vás  i s nimi, jako i pro váš užitek a práci na sobě.  Anestea 
 
Přátelé z nebe a duchovní průvodci nebeští :
 
ARCHANDĚL  METATRON
 
přítel z nebe a vyšší duchovní bytost z Nebe  
ASTHAR
 
PANNA MARIE matka Ježíše
 
ARCHANDĚL MICHAEL
 
MISTR  DJWHAL KHUL
 
BUDHA
 
 JEŽÍŠ S ANDĚLY
 
MISTRINĚ  MIRIAM MAGDALENA
 
SOUČASNÁ INKARNACE JEŽÍŠE
ve vyšších duchovních sférach Nebe
jak ho viděla malířka osobně a namalovala ho 
 
a další a další přátelé z nebes, kteří nebyly dosud zveřejneny...Archandělé, Mistři, atd... 
 
__________________________________________________________
V případě, že máte zájem podpořit tyto stránky a mojí práci 
na těchto stránkách zde je možnost:
na český účet v CZK zde::
 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt