DOPORUČENÉ PRODUKTY

Aktualizace - Novinky

Nová sila duchovného liečenia
- zodpovednosť, pokora, služba
- znamenie Panny

- z prameňa Sofie -

https://www.youtube.com/watch?v=nnQOrbUK0Js&feature=em-uploademail

 

Slnko vstúpilo do znamenia panny 23.8.☀️♍ Sila sebavedomého , tvorenia leva sa transformuje cez energiu panny do hlbšich kvalít služby, pomoci, liečenia. Ako môžem pomôcť, slúžiť, ako cez seba nechať prúdiť energiu božskej dokonalej inteligencie, lásky a múdrosti...sebe, ľuďom, svetu.??? Týždeň energeticky vysokointenzívny nás vedie k prevzatiu zodpovednosti za svoju duchovnú silu , čo v jadre vpečatená sa chce v nás aktivovať, rozvinúť a prúdiť.

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt