DOPORUČENÉ PRODUKTY

Aktualizace - Novinky

 

Ahoj, doporučuji
tuhle léčebnou metodou se léčit --
 
MUZIKOTERAPIE :
LEČENI S DELFINAMI -  DELFINO-TERAPIE !!!!  
 
doporučuji si denne !!!  každý den i  2- 3 x denne si pouštet  tuhle  velice zajímavou   a léčebnou hudbu...
 
Je to Delfíno-terapie.. která pomáha navodit klid a mír a pomáha usnadnení v živote psychicky nemocným pacientum....i při nervových poruchách či Autismu, .. ADHD... schizofrenii... a jiných nervových poruchách... Již existuje v rusku i škola-delfinoterapie ,kde lidi i deti osobně léčí delfíni, i tím, že s nimi v bazénku plavou a je dokazatelné již řadu let tahlel metoda jak je silně léčivá ... Takže není to můj vymysl... je to do i veděcky dokázatelné. Řadu let dělali výskum i s takovými pacienty a jak to ně působilo.. mnozí co nemohly chodit a měly narušenou mozkovou činnost, po několika terapiích mohly znovu chodit.. Delfínky jsou proto jako lékaři v moři a také jsou tady i zde pro nás lidi.. - děti, i dospělé...
 
S pozdravom Zuzka Anestea M.
 
Stáhnout si jí i do mobilního prehrávače .. a pak si jí můžete prehrávat i v buse, tramvaji, nebo v prírode pod hvezdami .. nebo na vaší vysnívané dovolené ... . a léčit se s léčebnými prátely - s delfínmi... Léčí mozek a také i všechny nervové tkáně které byly dosud neaktivní ... Aktivizují i různé  pochody v mozkové míše .. hypotalamus, atd...   čím více a déle pres den i každý budete poslouchat tuhle meditační a relaxační léčebnou muzikoterapii -- tím snáze se vám bude darit.. a navodíte v sobě klid a mír ... a lepší myšlenky ...
 
https://youtu.be/uQJ_K1pQmEQ
 
 
www.skola-lecitele.cz
www.arteterapie-Anestea.cz
 
 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt