Aktualizace - Novinky

Na našich dětech se "pilně pracuje" aneb opět

čipy.....

INFO-Z-LASKY.WEBNODE.CZ

Po dlouhé době sdílím něco z osobního života, co se týká vlastně ve skutečnosti všech. Dnes jsem totiž zahlédla pořad pro děti a nebylo mi z toho vůbec dobře.... V tomto pořadu nám tedy děti poměrně běžně "programují", ale toto by nejspíš měli číst zejména všichni Ti, kteří téma čipů pod kůží brali snad jako hudbu vzdálené budoucnosti a sci-fi....(samozřejmě nejen Ti. Dnes v pořadu pro děti totiž celkem suveréně odvysílali dětskou reportáž o tom, jak jsou čipy pod kůží bezvadné, skvělé a hlavně to brzo bude vlastně normální. Prý je super být kyborgem, ale důležité hlavně je, se jako kyborg cítit! Aby dětem udělali "osvětu", do pořadu pozvali muže s čipem pod kůží (jak jinak, než na pravé ruce....) a ten udělal osvětu o tom, co vše se s čipem dá dělat, k čemu je užitečný, jak bezva to je a i vyjmenoval o který čip konkrétně jde, co pod kůží má. Inu nepřijde mi úplně od věci poznamenat, že je vcelku zajímavý fakt, že tato reportáž je odvysílána právě v době, kdy jsou volby v plném proudu. Neboť tyto volby celkem dobře odlákaly pozornost od podobných témat. Lidé se natolik pohroužili do svého hašteření a konfliktů (do negativního stavu), že stěží stíhají sledovat jakékoliv jiné dění, ale především se vůbec nesoustředí sami na sebe (na své nitro přesněji řečeno). Zatímco jsou nám děti programovány k tomu aby v pohodě čip přijali a brali to jako "normální" a běžnou věc. Na téma čipů jsme upozorňováni a před nimi varováni už několik let. Lidé to stále brali a ještě i berou jako hudbu vzdálené budoucnosti (alespoň už tomu neříkají sci-fi). Ale podívejme se, jak jdou události po sobě a poměrně v krátkém časovém intervalu (a půjde to ještě mnohem rychleji!) - nejdřív se očipovalo pár prvních dobrovolníků v zahraničí, poté se pár dalších očipovalo dobrovolně i zde u nás a teď už masírují děti v pořadech. Je to opravdu tak vzdálená budoucnost a nebo je to právě teď realitou tohoto světa? Chci proto varovat, není již čas dál spát, otevřete oči, bděte! Nechci šířit paniku, ale nabádat k ostražitosti a snad i ke změně smýšlení, či minimálně k zamyšlení. Máme svobodnou vůli a můžeme učinit volbu! Ale pokud dopustíme aby nás čipovali, i o tu výsadu jednoduše přijdeme. Ať již učiníme jakoukoliv volbu, její následky poneseme jen my sami. I zde na stránkách uvádím několik článků z různých zdrojů na toto téma (viz níže na této stránce). Je to vskutku životně důležité. Volby jsou aktuální záležitost, ale čipování je životní otázkou. Proto právě varuji a doporučuji si přečíst články k tomuto tématu. Čipování není žádným pokrokem, jak se nám snaží namluvit! Je to transhumanismus, přímá cesta do pekel.

 

více na téma čipů najdete ZDE: 

 

https://cms.info-z-lasky.webnode.cz/mozkove-cipy-s-umelou-inteligenci-privodi-evoluci-lidstva-ktera-jej-pretvori-na-komunitu-zombies-nerozlisitelnych-od-robotu-tvrdi-expert/

 

 

https://info-z-lasky.webnode.cz/a13-transformace-je-cesta-do-nebe-transhumanismus-je-cesta-do-pekel-transhumanismus-prinese-vetsi-zotroceni-transformace-prinese-vysvobozeni/


 

https://cms.info-z-lasky.webnode.cz/utajene-technologie-slouzici-k-ovladani-mysli/

 

https://cms.info-z-lasky.webnode.cz/znameni-dob-y/

 

https://cms.info-z-lasky.webnode.cz/skandal-v-usa-zacinaju-trestat-tych-ktori-odmietli-mikrocip/

 

 

Zajímavý web a zajímavé články , KNÍŽKY

 

INFO-Z-LASKY.WEBNODE.CZ

https://info-z-lasky.webnode.cz/

 

KNIHY PÁNA JEŽIŠE KRISTA ZDE:

https://info-z-lasky.webnode.cz/knihy/

 

DŮLEŽITÉ VIDEA :

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt