Aktualizace - Novinky

 

Alatra TV Česko - Slovensko -  ANASTASIA NOVYCH -  Úryvek z Knihy Seinsei ze Šambaly

https://www.youtube.com/watch?v=aUlSE18E7n0

 

Marie Magdalena byla čistá duší i tělem, jako kapka raní rosy v záři slunce Krista. Marie Magdalena byla a dodnes zůstává Pochodní na oltáři Lásky Krista. Ve skutečnosti byla čistá, krásná, chytrá, nezištná a milosrdná. A ačkoli Marie pocházela z celkem bohaté rodiny, dobrovolně se vzdala všech privilegií a vysokého postavení ve společnosti kvůli tomu, aby byla s Ježíšem a mohla mu pomáhat. knihy ke stažení zdarma na www.ibisbooks.cz

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt