Aktualizace - Novinky

 

 
 
Vstupenkov
Přehled zajímavých akcí ze světa Open Minds
 
 
 
PF2017
 
Srdečně vás zveme na výjimečnou cestu do údolí Bosenských pyramid.
Bosenské pyramidy s podzemními tunely byly objeveny v roce 2005 a výzkumy prokázaly, že vznikly před zhruba 35 000 lety. Stavěla je velmi vyspělá civilizace. Bosenská pyramida Slunce je s výškou 220 metrů vyšší než Cheopsova pyramida v Egyptě (147 metrů).  
 
3. - 6. 3. 2017
Bosna a Hercegovina
Cena: 6 900 Kč
 
Více informací
 
Vstupenky zde
 
 
Doporučujeme:
 
 
Vstupenkov
 
 
BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVA, OSOBNÍ ROZVOJ
 
Největší středoevropský festival se zaměřením na zdraví představuje trendy v oblasti zdravého životního stylu, aktuální dění v oborech BIO a EKO a novinky v oblasti osobního či duchovního rozvoje.
Festival Evolution není klasickým veletrhem, jsou to především tři dny doslova nabité programem, ve kterém každoročně vystupuje celá řada mezinárodně uznávaných osobností.
 
 

24. - 26. 3. 2017
Praha - Výstaviště Holešovice
Cena: 170 Kč v předprodeji
 
Vstupenky zde
 
 
Baudyš
 
Muzikálové představení na námět knihy Anastasia Vladimíra Megreho.
Neuvěřitelný příběh lásky, který oslovil miliony čtenářů na celém světě.
 
Hrají: Gabriela Filippi,Mario Kubec a Patrik Kee
 
 
24. 1. 2017 od 19 hod.
DK Vsetín
Cena: od 190 Kč
 
Více informací zde
 
 
Baudyš
 
Datum narození obsahuje informace o našem charakteru a cestě, kterou jsme si zvolili. Naučte se vypočítat své životní číslo a zjistěte, jak se ve vašem životě projevuje.
 
Znalost vašeho životního čísla vám pomůže na vaší cestě k sebepoznání. Většina lidí v průběhu života zažívá různé situace, a protože touží po úspěchu a spokojenosti, má velkou snahu poznat své předpoklady pro jejich dosažení.
 

Online kurz
Cena: 1 789 Kč
 
Více informací zde
Cesty k sobě - internetová televize
Zaměřuje se na osobní a duchovní rozvoj jedince a společnosti. Nabízí již 7 let rozhovory se zajímavými  českými i zahraničními hosty, reportáže z aktuálních událostí a duchovních akcí a denně vám prostřednictvím článků přináší nové informace z domova i ze světa.
www.cestyksobe.cz
Cesty k sobě

Aktuální nabídka rozhovorů:

Cesty k sobě
Vladimír Ďurina, MUDr. Lenka Hodková, Překonejte svoji nemoc 
 
Video zde
Cesty k sobě
Bohumila Truhlářová, Zákon karmy – nejdokonalejší prostředek osobního vývoje 1. a 2. díl 
 
Video zde
Cesty k sobě
Richard Stříbrný, Superpředpověď na rok 2017
 
Video zde
Cesty k sobě
Změny ve společnosti pohledem Václava Cílka

Video zde
Časopis NOVÝ FÉNIX 
Časopis NOVÝ FÉNIX Navazuje na 14 letou tradici pravidelného měsíčníku PHOENIX, nevšedního časopisu pro nevšední lidi, nyní ve zvětšeném formátu 160 x 230 mm, který se pohodlně vejde do každé kabelky a kapsy.
ZVÝHODNĚNÉ PŘEDPLATNÉ
Nový Fénix
ALV
Akademie léčivé výživy Vás zve na své akce:
 
 
Tradiční čínská dietetika nám nabízí velmi široký a propracovaný systém preventivního i léčebného stravování. Tvoří jeden z důležitých pilířů tradiční čínské medicíny. Jak pohlíží na rozdílné potřeby mužů a žen v různých etapách jejich života?
 
 
3. 2. 2017
Praha - Akademický klub ALV
Cena: 350 Kč
_____________
 
 
Pojďme se spolu podívat na to, proč diety dlouhodobě nefungují, společně je ukončit a vykročit na cestu ke zdraví nejen skrze jídlo. Záměrem této přednášky je inspirovat a podpořit vás v ukončení všech diet, ve kterých se necítíte dobře, a pomoci vám udělat první krok na cestě zdravého hubnutí.
 

 
10. 2. 2017
Praha - Akademický klub ALV
Cena: 350 Kč
Vstupenky ZDE
______________
 
 
 
Na tomto semináři se nebudeme tolik nořit do schopnosti jídla nás léčit, ale budeme se učit poskládat nové i klasické potraviny do běžného dne s přihlédnutím k rytmu naší práce a rodiny.
 
 
 
 
11. - 12. 2. 2017
Praha - Akademický klub ALV
Cena: 3 800 Kč
Vstupenky ZDE
 
Problém civilizačních nemocí současné doby spočívá v tom, že je lékař zjistí, když už je pozdě. Jedná se o nemoci, které se vyvíjejí nepozorovaně po dlouhá léta a je tedy důležitá včasná prevence.
 
17. 2. 2017
Praha - Akademický klub ALV
Cena: 350 Kč
Vstupenky ZDE
______________
 
 
Nabízíme vám příležitost si uvědomit, zda opravdu žijeme v době jedové, seznámit se s hlavními škůdci lidského zdraví a s tím, jak můžeme nebezpečí hlavních civilizačních onemocnění ovlivnit výživou.
 
18. - 19. 2. 2017
Praha - Akademický klub ALV
Cena: 3 800 Kč
Vstupenky ZDE
 
Vstupenky zde
 
 
Vstupenkov
Veronika Kovářová Vás zve na své akce:
 
Prožitkový workshop zaměřený na budování naplňující profesní kariéry. Není náhoda, že některým do cesty přichází úspěch, jistota a druhým pády, pesimismus. Proč se tak děje a na základě čeho si v oblasti kariéry voláme dané situace a prožitky? Jak souvisí otázka životního poslání s úspěšnou a naplňující kariérou? A jak je to s tvrzením, dělej, co tě baví?
 
 
 
11. - 12. 2. 2017
COWO Brno
Cena: 3 300 Kč
 
18. - 19. 2. 2017
Praha - Vzdělávací centrum Klimentská
Cena: 3 300 Kč
______________
 
Sebekoučink: Vztahy
Prožitkový workshop zaměřený na budování harmonie v partnerském vztahu. Přijít může úplně každý, kdo stojí o to, aby se dozvěděl více, jak posílit partnerský vztah. Jakýkoli vztah je především o nás samotných. Pokud neznáme sami sebe, je těžké nacházet harmonii v partnerství. Je dobré vědět, co nechceme. Důležitější je ovšem vědět, jaký vztah vlastně chceme žít. Kdo to je, kdo nás udělá šťastnými? Vztah je o dvou samostatných jednotkách, které tvoří celek. Jak to dělají ty páry, kterým celek funguje dokonale? 
 
25. - 26. 2. 2017
Praha - Vzdělávací centrum Klimentská
Cena: 3 300 Kč
 
Vstupenky zde
 
 
Vstupenkov
Blanka Milevová: MOHENDŽODÁRO - II. asána
 
2. setkání - Vnitřní zrakžena Kněžka – žena Čarodějnice
 
Na fyzické úrovni procvičíte celé tělo, přes energii pánevního dna zaktivujete žlázy s vnitřní sekrecí a inteligence  těla začne tvořit správný balíček hormonů šitý na míru každé ženě tady a teď. Uvolníte a poléčíte nevyjádřené potlačené emoce, naučíte se orientovat ve svých pocitech a emocích a svém vnitřním světě. Žena, která zná SEBE, se snadno nenechá vtáhnout do pocitů a emocí ostatních, začne prožívat sebe a svůj život. 
 
 
 
21. 1. - 20. 5. 2017 (cyklus 5 setkání)
DDM Praha
Cena: od 1500 Kč
 
Vstupenky zde
 
 
tajemstvi
Helena Kurzweilová Vás zve na své akce:
 
 
 
Nedorozumění jsou běžnou součástí našeho života. Pokud se opakují, může člověk po určité době snadno propadnout beznaději, hněvu či naprosté bezmoci.
Zbytečně. Stačí vědět JAK v takové situaci s tím druhým promluvit, JAK formulovat zpětnou vazbu. JAK rozhoduje.
 
8. 2. 2017
Praha - Vzdělávací centrum Klimentská
Cena: 300 Kč
_______________
 

Způsob, jakým běžně komunikujeme, vede často k opačnému výsledku. Denně se můžeme setkat s celou škálou potíží od malých nedorozumění až po zásadní chronické konflikty, které uzavírají vztahy mezi rodiči a dětmi, mezi životními nebo pracovními partnery nebo mezi přáteli.
To není stav, který by mne těšil a věřím, že ani vy se z něj neradujete. Proto vás chci pozvat do světa, který se skrývá za našimi slovy. 
 
 
14. 2. 2017
Praha - U Džoudyho
Cena: 300 Kč
Vstupenky ZDE
__________________
 
 
 
Strach, kterému nerozumíme, nebo kterého se bojíme, z nás dělá bezmocné oběti okolností. Chcete-li najít cestu k sobě a své vnitřní svobodě, přijďte si poslechnout vyprávění koučky Heleny.
 
 
 
22. 2. 2017
Praha - The Hub
Cena: 200 Kč
Vstupenky ZDE
 
Vstupenky zde
 
 
 
Jste organizátorem akcí a chcete oslovit ty správné návštěvníky? Hledáte solidního partnera pro prodej vstupenek? Systém elektronických vstupenek Vstupenkov.cz je tu právě pro Vás. Stačí se zaregistrovat na webu a své akce si můžete rovnou spravovat přímo z webového rozhraní. Pro bližší informace nás kontaktujte:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Facebook    
www.vstupenkov.cz

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt