Aktualizace - Novinky

 

     MEREDITH -  Léčivé sny s Robertem Mossem

 

Seriál Vzorec zdraví

Můžeme si zhmotnit léčení, vedení a dokonce osvícení skrze sny? Učitel snů Robert Moss sdílí svůj revoluční přístup ke snění. Vysvětluje, že snění není jen to, co se děje během spánku, ale že snění je uvědomění si zdrojů vedení, léčení a kreativity za hranicí dosahu každodenní mysli. Robert Moss, autor mnoha knih, kombinuje práci se sny a šamanismu v systému, kterému říká Active Dreaming (aktivní snění). Tato jedinečná kombinace je vrcholem třech blízkých zážitků smrti během jeho dětství a tradičních praktik snění, které se naučil od svého přítele z řad australských domorodců a jeho studie dávných a domorodých tradic. Nyní tyto techniky učí po celém světě.

 

více zde na    www.MATRIX-2001.cz/GAIA VIDEO : 

 

klik zde:

https://www.matrix-2001.cz/gaia/video/lecive-sny-s-robertem-mossem-679/

 

Ostatní zajímavé epizody naleznete zde:

Ájurvéda s Dr. Nita Desaiovou
1 2 3 4 5

Ájurvéda s Dr. Nita...

série 1, epizoda 22

Děti, jídlo a chemikálie s Robyn O
1 2 3 4 5

Děti, jídlo a chemikálie...

série 1, epizoda 23

Upřímný sex s Ellen Eatoughovou
1 2 3 4 5

Upřímný sex s Ellen...

série 1, epizoda 24

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt