Aktualizace - Novinky

 

MATOUŠ SVOBODA - O EGU ...

https://www.youtube.com/watch?v=F2N4vAQP4KI

Zverejnené: 4. 9. 2018
 

Nemocné ego je něco jako ruční brzda na cestě sebepoznání. Je to lež o vás samotných, je to mlha, přes kterou nevidíte na cestu. V té mlze bloudí spoustu duší, které se chtějí najít a místo hledání cesty si ubližují navzájem. Myslí si, že po té cestě jdou a háji sebe, přitom tu pravou cestu ani nevidí a ani nemohou, mlha to nedovolí, ego to nedovolí. Bít se za sebe na úkor ostatních, být lepší než ostatní, každé takové vítězství je ve skutečnosti prohrou! Je to boj se sebou a ten vyhrát nelze, vítěz i poražený je stále tou stejnou osobou. Je těžké to vnímat, ale pokud se to podaří, začnou se dít zázraky! Kdo věří na zázraky?

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt