Aktualizace - Novinky

AVA a Antalii - Cestování duše vesmírem a Zemí -

TV -Příznaky transformace

S populární Ivonou Antalii o současných energiích, - o tom, co se dělo 21.1.2019, - o Diamantovém věku spojeném s multidimenzionalitou - o cestování duše vesmírem a touto planetou podle toho, co si pamatují z minulých životů. Z určitého úhlu pohledu lady Antalii přiblíží také některé civilizace, které se vyskytovaly na planetě Zemi ale i v blízkém vesmíru.

 

 

Video zde:

https://www.youtube.com/watch?v=Qgh6aR2jY-g

 

Článek připravila :  Zuzana

 

Přeji vám hezký den a naslouchání ...

 

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt