Aktualizace - Novinky

 

AVA a Antalii - Cestování duše vesmírem a Zemí -

o Diamantovém věku spojeném

s multidimenzionalitou - o cestování duše vesmírem a touto planetou podle toho, co si pamatují z minulých životů.

Vysielané naživo: 15. 2. 2019
 
 
S populární Ivonou Antalii o současných energiích, - o tom, co se dělo 21.1.2019, - o Diamantovém věku spojeném s multidimenzionalitou - o cestování duše vesmírem a touto planetou podle toho, co si pamatují z minulých životů. Z určitého úhlu pohledu lady Antalii přiblíží také některé civilizace, které se vyskytovaly na planetě Zemi ale i v blízkém vesmíru.

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt