DOPORUČENÉ PRODUKTY

Aktualizace - Novinky

 

Vysielané naživo: 25. 8. 2019

Pôvodná inteligencia svetla, Zlučovanie-Obnova VŠETKÉHO, Neutralizácia a Rovnováha Polarít, Aspekty

video:

https://www.youtube.com/watch?v=W7kgVfsPuAA

 

Naväzujeme na posledné vysielanie: Zjednotené vibračné pole vedomia,Všetko je TERAZ, všetko je ilúzia, vyberáme si ilúziu, ďalej na témy vibračného vesmíru, hologramu - jeho a chápanie a práca s ním a princípu Zrkadlenia..s tým súvisí práca s realitami, zvukom, časom, časovými osami, ovládanie univerzálnych zákonov, holografické videnie, vyberanie si a tvorba zážitku svojho zážitku na základe potenciálu a náhladov, ktoré mám a vidím na základe mojej vlasnej multidimenzionality.. toto sú tak rozsiahle témy a videá sú iba “menšie” náčrty.. z môjho pohľadu/náhľadu a skúsenosti.. je toho oveľa oveľa viac.. koniec koncov - každý si to aj musí prežiť / pochopiť / uchopiť / aplikovať v praxi sám.. žiť... Začať používať pôvodný druh inteligencie je kľúč - inak sa utopíme v kríze vedomia a vo svojom odpade: Keď sa konečne prestaneme pozerať na všetko lineárne a cez dominanciu lavej mozgovej hemisfery, keď prestaneme chcieť pochopiť všetko hneď a teraz cez logiku - analyzu - racio, tak vtedy začneme postupne chápať, hlavne cítiť, lebo začneme poúživať iný (pôvodný) druh inteligencie založeného na rovnováhe mozgových hemisfér, rovnováhe svojich polarít - inteligenicia svetla - duše - vedomia - lásky (agape) - z vyšších stavov vedomia - multidimenzionálny náhľad... Veľa krát je to trocha ako v nejakom futuristickom sci-fi filme a v podstate všetko je úplne inak než sme si v 3D úrovni vedomia a bytia (3Dmatrixe) mysleli... pretože 5D (ako úplne nový začiatok (kryštálový matrix) a brána) je úplný opak 3D... Vždy je to “o páre okuliarov” cez, ktoré sledujeme / zažívame virtuálne reality, ktoré sami vytvárame.. Základ - prebrať Zodpovednosť za svoje projekcie - za svoju tvorbu, zbúranie programu obete a vinníka, stavu ohrozenia / boja o prežitie / akéhokoľvek boja a rozporu v sebe a všetkej nerovnováhy u Seba vnútri je základ.. Bezmocnou obeťou vonkajších okolností alebo druhých ľudí sme len dovtedy, do kedy sa sami na ňu hráme, dokedy ju sami zo seba robíme, tým pádom oslabujeme samých seba.. zamykáme sa do väzenia... s tým súvisiace strachy, neistoty, boje vnútri-vonku, pocity viny-krivdy-zrady a hlavne hromadenie veľkého množstva hnevu - agresie v sebe, na seba... projektovanej na druhých dokiaľ neuvidíme/nepochopíme.. hľadáme vinníka vonku a prst treba otočiť na seba - dovnútra - tam to všetko začína aj končí..odtiaľ to všetko pramení.. z môjho vlastného vzťahu k sebe, z môjho pohľadu na seba, z môjho vnímania seba.. a toho, čo skutočne cítim ku sebe, čo si o sebe myslím.... akých “starých príbehov a pesničiek” sa to ešte stále držím a dookola ich znovu-vytváram ?? Pri tom mám na výber - pokračovať alebo sa pustiť konečne.. začať inak.. odznova..po novom.. lenže od 5D - je to už s čistým štítom na úplne iných, nových, kvalitných základoch. Zdroj absolútne všetkého nájdeme iba a len v sebe... v SEBE... NIE SME Obeť, sme mocní Tvoritelia - jedinou obeťou - sme obeťou vlastných reakcií, neukočírovanej mysle, dookola tých istých myšlienok, mentálny vzorcov a vzorcov správania a vlastných potlačených emócií.. všetko sa deje aby sme sa konečene zobudili a začali sa sústreďovať do seba, na seba, prečistili sa úplne.. naše Ego-malé nechápe čo prečo sa deje a ako si to tvoríme všetko sami.. všetko splňa účel, všetko má dôvod pretože je všetko je iba výsledok nášho konania, rozmýšlania, hovorenia, správania, bytia.. MÁME na výber - lenže iba vtedy keď sme absolútne prítomní so sebou bez reagovania - pozorujeme - dovolíme si cítiť čo treba, vidieť programy a presvedčenia s tým spojené a integrovať.. tým pádom aj búrame staré reality a časové osy ktoré tým boli vytvorené.. aktivovať nové..tie v súlade.. Búranie starých časových na individuálnej aj kolektívnej úrovni - čistenie galaktického akášu.. nedá sa slovmami obsiahnuť a popísať, čo všetko sa čistí... Všetko sa deje na aktiváciu - otvorenie vedomia - čistej lásky v nás - jednoty a spájanie sa s ostatnými na úrovni duše z vysokých stavov vedomia na úrovni otvoreného srdca, prestať sa brániť, chrániť, bojovať, byť naplno otvorení a šíriť aktivovanú čistú lásku (agape) v sebe a projektivať ju so seba von nonstop...

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt