DOPORUČENÉ PRODUKTY

Aktualizace - Novinky

youtube Kanál :

LiLsтLsiLҺ ރ CҺLiiеl  

 

Ashtar Sheran ✰╮
 Budeme sa prejavovať čoraz viac 

 

Ashtar Sheran ✰╮
 Nous nous Manifesterons de plus en plus

 

Video :

https://www.youtube.com/watch?list=PLPHCC62h4H5_y6F_kb_6UeT-DzpYu9T7Z&v=K-jtCRO5v6s

 

Překlad textu vo videu  : https://translate.google.sk/

 

Ja som ten, ktorému voláte Ashtar!
Som rád, že som tu znova s ​​vami, rád vám poviem, že všetko, čo sme vám po mnoho rokov sľúbili, sa dokončuje.
 
Zatiaľ nemáte víziu všetkého, čo sa deje vo vašom svete; zatiaľ nemáte príležitosť objaviť množstvo našich plavidiel.
 
Na vašej oblohe sa budeme stále viac manifestovať, pretože prišiel okamih, ten okamih, ktorý si želáte, ale ktorý však môže byť ťažké žiť pre časť ľudstva, pre tých, ktorí sa nepripravili.
 
Keď príde tento okamih, nebudete sami, a preto vás vaši úžasní bratia Svetla, ktorých poznám a ktorých veľmi milujem, vás pripravujú týždeň čo týždeň, mesiac po mesiaci, takže nie ste v strach bez ohľadu na to, čo.
 
Budete o nás počuť! Vaši vodcovia už nebudú môcť ustúpiť od rozprávania pravdy!
 
Budeme sa viac a viac prejavovať a vaša technológia vám nielen pomôže prinútiť ich hovoriť o našej prítomnosti, ale tiež vám pomôže vnímať túto prítomnosť.
 
Ukážeme sa na celom svete! Naozaj nás budete vnímať, pretože už nebudete vôbec v tretej dimenzii, aj keď niekedy budete kvôli svojmu materiálu nútení byť fyzicky tam.
 
Avšak na vibračnej, psychickej a duchovnej úrovni budete vo vyššej dimenzii, ktorá vám umožní skutočne nás vnímať, pretože budete mať vyvinuté ďalšie kapacity, budete mať nové nástroje vlastné vo vyšších dimenziách, ktoré vám umožnia nás vidieť, vnímať nás.
 
Ak by sme chceli, mohli by ste nás dokonca vyzdvihnúť teraz, pretože by bolo pre nás ľahké zhustiť, ale nemusí to byť pre vás nevyhnutne príjemné.
 
Na druhej strane, keď nás vnímate, bude to pre vás veľmi príjemné, pretože už nebudete v tretej dimenzii.
 
Vedzte, že ste stále viac a viac vo štvrtej dimenzii, ale tam sa nedržíte dosť dlho, pretože ste stále roztrhaní vo vzťahu k svojmu telu hmoty, svojim povolaniam a obavám.
 
Neustále sa pohybujete medzi tretím, štvrtým a piatym rozmerom.
 
Chcem vám tiež povedať, aby ste sa pripravili vo svojom srdci, vo svojom tele a vo svojom vedomí, aby ste prežili veľmi, veľmi silnú vibračnú frekvenciu, a aby ste prežili veľmi silné prírodné udalosti.
 
Nechcem s vami o tom teraz hovoriť, aby som vo vás nevytvoril vibráciu strachu, nižšie vibrácie. Pre svojich galaktických bratov alebo svojich bratov Svetla ste užitoční, ale ste skutočne užitoční vo svojom lietadle len vtedy, keď vibrujete na určitých frekvenciách, na pokojoch, dôvere, radosti a samozrejme láske.

Keď vibrujete vo frekvenciách strachu, pochybností alebo nevôle, upadnete do vibrácií tretej dimenzie a musí sa vykonať práca s vibračným stúpaním; jednoducho vám stráca čas a tiež vám bráni stabilizácii vo vyšších rozmeroch.
 
Tiež by som vás mal upozorniť na všetko, čo sa dá povedať o tom, čo voláte na internete. Určite existujú správy zo Svetla, ale vysiela sa aj veľa správ, ktoré vás rušia a spomaľujú. Nie je to nevyhnutne chyba ľudí, ktorí dostávajú tieto správy, často to vyplýva zo skutočnosti, že ešte nie sú dostatočne zakotvení a sústredení na seba. Len vás žiadam, aby ste boli ostražití a mali viac a viac rozlišovania ....... (viac)

LINK POKRAČOVANIE Z PÔVODNÉHO TEXTU: http: //ducielalaterre.org/fichiers/me ...

Dávam ti všetku svoju lásku a pozdravujem ťa! “

Tento text môžete reprodukovať a dať kópiu za nasledujúcich podmienok:
◾ že nie je rezaný
◾ nedochádza k žiadnym úpravám obsahu
◾ že odkazujete na našu stránku http://ducielalaterre.org
◾ že spomeniete meno Monique Mathieu

HUDBA: Dva kroky od pekla - srdce odvahy

Anastasiah (Caroline)
Marec 2016

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt