DOPORUČENÉ PRODUKTY

Aktualizace - Novinky

ΛηΛsтΛsiΛҺ ރ CҺΛηηеl


Ashtar ✰╮Jeden nemôže ísť bez druhého!

Kto je jeden? Kto je ten druhý?

video:


V skutočnosti je všetko súčasťou jedného, ​​ale pre tých, ktorí to nevnímajú; existujú oboje. Dalo by sa povedať, že jeden ste vy a druhý je všetko, čo nazývate „nadprirodzené“, „božské“, „nebo“, „druhý svet“, „svet duchov“, "neviditeľný" .... Takže jeden nemôže ísť bez druhého. Jeden je v druhom, druhý medzi sebou. Naučte sa pomaly vnímať druhého. Čím viac vnímate, tým viac sa vaše vnímanie upresní ... Uvedomíte si, že môžete urobiť oveľa viac, ako ísť z jednej dimenzie do druhej: môžete byť v niekoľkých dimenziách súčasne. Toto je úľava pre vaše vnímanie; hĺbka! Veľmi často, keď ste „inšpirovaní“, alebo keď s vami hovorí malý vnútorný hlas ... Je tu niekto z nás (alebo viac), ktorý s vami hovorí ... Ale uprednostňujeme nás buďte diskrétni ... nezasahujte do vás a do vášho života!

Ak ste skutočne pozorný, budete pozorovať stále viac a viac javov, ktoré nazývate „paranormálne“; pretože sa môžeme veľmi silne prejaviť tomu, kto to dokáže vnímať ... Vnímanie, ktoré od nás budete mať, môže byť na začiatku malé, je to normálne! je to ako dieťa, ktoré vyrastie. Nech tí, ktorí nemôžu cítiť, počuť, cítiť našu prítomnosť, naše slová ... v žiadnom prípade nebudú vinní! Berte, čo príde, ako to príde. A ak nič nepríde; Vezmi si to, vitaj ... pretože to, čo ešte nevieš, je už tam ... To je v tichosti, že všetko je vyriešené ... rezonanciou! Všetko je zjavené v rezonancii!

Naučte sa rozumieť sebe; pochopiť svoje mechanizmy ... čo vás núti konať a reagovať ... To vám veľa odhalí a pravdepodobne vás otvorí stavu „prijatia“ ... nie je to štát, ktorý „čaká“ „je„ otvorený “stav,„ privítací “stav ... vonku aj zvnútra ... ale predovšetkým vnútri! Keď sa hnevá, prečo sa hneváš? Samozrejme, hneváte sa z vonkajších dôvodov, rovnako platných ako je! Ale ak hľadáte „vnútorný“ dôvod vášho hnevu ... do hĺbky ... prestaňte premýšľať o vonkajšej príčine hnevu, ale uvažujte o vnútornej príčine hnevu. Pochopenie príčiny hnevu, v ktorom sme sa dostali, nám umožňuje byť v pokoji.

Hnevá sa alebo mier? Samozrejme, veľmi často sa hnevá! hi! hi! Pochopte proces, váš vlastný proces (ktorý patrí iba vám), ktorý vás rozhnevá; zaistí vo vás postup, ktorý budete nasledovať (ktorý patrí iba vám) a ktorý vás uvedie do pokoja. Môžeme vstúpiť a opustiť stav hnevu ... môžeme vstúpiť a opustiť stav mieru ... Všetko sa dá zmierniť! Musíte sa „snažiť ...“ a nikdy sa nebudete obviňovať, ak ste vstúpili do stavu hnevu a ak ste opustili stav mieru! Mier sa nebude usadiť na zemi, kým nebude rozkvitať v srdciach! v každom srdci! Chaos ustúpi, keď v srdciach kvitnú mieru ... S rešpektom,

Aštar a jeho flotila

Správa od Ashtara Sherana
14. júla 2015
Kanál Céleste

Zdroj textu: http: //ashtar.sheran.free.fr/channeli ...

Anastasiah (Caroline)

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt