DOPORUČENÉ PRODUKTY

Aktualizace - Novinky

ΛηΛsтΛsiΛҺ ރ CҺΛηηеl
 
ANASTASIAH SHANEL

Ashtar Sheran ✰╮ Buďte si vedomí
 
https://www.youtube.com/watch?v=6YaYLYOA0m0&list=PLPHCC62h4H5_y6F_kb_6UeT-DzpYu9T7Z&index=5

Vám, ktorí ste ma čítali, pozdravujem! Ak mi dovolíš hovoriť s tebou.
Za žiadnych okolností by som nechcel riskovať, že bude rušivý!
Prečo ti píšem? Prečo som písal? Prečo píšem?

Píšem pre každého, kto ma číta. Každý, kto ma číta, bude vnímať niečo iné, pretože všetko je v tieni. Každý vníma nuanciu, ktorá súhlasí s ich stavom. Niekedy sa ma stane, že ma niektorí z vás už nepočúvajú ... a postupne sa odrádzajú od myšlienky, že ich opustím alebo že ich utekám. Vedzte, že tomu tak nikdy nie je. Iní sa cítia vinní a hovoria si: Už ho viac nepočúvam ... Som na vine ... Stratil som fakulty, ktoré som mal.

Dva prípady, ktoré som práve uviedol, existujú. Prichádzam sem, aby som vás upokojil, upokojil a pokúsil sa vysvetliť. Či už máte pravdu alebo nie, to nie je otázka. To je otázka, ako vnímate veci a ako vnímate sami seba. Pretože problémy často začínajú. Poznáte „motýľový efekt“? Malá príčina: veľké následky ...

Vedzte, že neexistuje žiadna „dobrá“ alebo „zlá“ cesta, prísne vzaté, „neúspech“ alebo „úspech“! Vzhľadom k tomu, že ... nikdy sa nemusíte obviňovať ... za vinu. Preto je potrebné sa trochu vzdialiť od všetkých pojmov „pozemský“ alebo „pozemšťania“ ... (Pozemšťania nie sú vlastníkmi planéty Zem! Je to planéta Zem, ktorá ich prijíma! Planéta Zem je vítaná planéta!).

To všetko, aby som vám povedal, že krokom späť na ceste k videniu vecí a ich vnímaniu a predovšetkým tým, že idete hlbšie do seba, s úprimnosťou, bez súdenia, vo vnútornom tichu, v vnútorný mier. Získate prístup k inej vízii vecí s hĺbkou a hĺbkou, ktorá odníma všetok úsudok a odsúdenie (smerom k sebe, potom k ostatným). Keď robíte prácu na sebe (alebo introspekcii), nemalo by to nikdy smerovať ...

„Aká je moja chyba?“ „Kde je moja chyba?“ „Za čo som vinný?“ Pretože ťa to bude zmiasť! Ak nedôjde k chybe, nie je vina nájsť ... ako postupovať? Povedzme, jednoducho povedané, že musíte poznať postup ... svojho procesu ... a to neutrálnosťou, pokorou, zázrakom a predovšetkým hlbokým pokojom!

Čo je povedomie? Vedomie existuje pred uvedomením si. Je to všetko otázka kontaktu s vlnami (energie). Cesta k vnútornému mieru, nech príde, čo príde, a pustí, čo ide ... nie s cieľom mať vnútorný mier, ale intenzívnym prežívaním alebo „vo vedomí“, ak dávate prednosť ,

LOVE, PEACE, SERENITY ... vo vašich srdciach ...
Aštar

Správa od Ashtara Sherana z 11. apríla 2015
Kanál: Céleste

Zdroj textu: http: //ashtar.sheran.free.fr/channeli ...

ΛηΛsтΛsiΛҺ (Caroline)

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt