DOPORUČENÉ PRODUKTY

Aktualizace - Novinky

 

Anastasiah (Caroline) - Discover

 

https://www.youtube.com/watch?v=_sABgeeSg4E&list=PLPHCC62h4H5_y6F_kb_6UeT-DzpYu9T7Z&index=6

 

Prial by som si, aby som mohol hovoriť s každým srdcom, s vaším srdcom! Áno, som tu, aby som hovoril so svojím srdcom, vy, ktorí ste ma čítali, áno, vy! Kiežby ste si prečítali tieto riadky, nechajte svoje srdce vibrovať harmóniou! Pretože harmónia je univerzálnym spojením, ktoré prechádza všetkými vesmírmi. Harmónia je trochu ako pupočná šnúra, ktorá vyžaruje vibrácie života a ktorá prechádza všetkým, čo je všade. Pozri ... Pozeraj sa všade okolo seba ... Pozeraj sa všade vo svojom vnútri ... potom sa usadí. Dajte si pauzu! Keď ste pochopili, čo musíte pochopiť, v hlbokej intimite sa spôsob, vaša cesta ... formuje pred vami, cez vás, cez vás! Samozrejme, stretávate ľudí na vašej ceste, ktorí vám ukazujú cestu. Ale cesta, ste to vy, kto žijete, je to vaša cesta a cesta nikoho okrem vás! Nikdy na to nezabudni ... Počúvajte a prijímajte hlboko ... Vitajte! Víta! Buď neustále na recepcii! Necíti vás Zem? Planéta Zem je vítaná krajina ... Ľudské bytosti, ktoré už nie sú v spojení s prírodou, chcú ovládať prírodu. Zabudli, že planéta Zem je vítajúcou krajinou, už viac neuznávajú úctu a pokoru voči Zemi a duchom prírody. Iba s opätovným spojením s prírodou sa môžete znova spojiť so svojou bytosťou. Nemôžem vám povedať viac, pretože je len na vás, aby ste objavili všetko, čo musíte objaviť!

„OBJAVTE“ odstráňte kryt, odstráňte obálku a odstráňte okolité časti, aby ste získali prístup k „jadru“. Nikdy nezabudnite ustúpiť, vždy ustúpiť, o tom, čo sa vám stane počas vášho času na Zemi ... Kto vám hovorí, že to nie je sen? Kto vám hovorí, že nesnívate, rovnako ako keď niekto spí, sníva, nočná mora alebo nádherný sen ... a keď sa ráno zobudí, má tento jasný pocit aby ste to naozaj zažili!

Aštar
__________________________
Správa od Ashtara Sherana
7. októbra 2015
Kanál Céleste (Belgicko)

Zdroj textu: http: //ashtar.sheran.free.fr/channeli ...
Kontaktovať Céleste: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Anastasiah (Caroline)

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt