Aktualizace - Novinky

 

4.2.2016 - LÉČENÍ s BRACOM 
Živé vysílání ZDARMA  
a Léčení na živo přes váš Internet doma 
s Chorvatským léčitelem BRACOM

  Konkrétní hodiny k připojení na internet pro léčení kdy osobně léčí          také ještě i dnes   4. 2. 2016
v čase od 17 každou hodinu až do 23  h. 

klik na tento odkaz a můžete začít  zde:       http://livestream.com/accounts/11965481/braco

Rozpis hodin :     LIVE STREAMING SCHEDULE

          February 2nd, 3rd & 4th, 2016

          Join all streamings here on www.braco.me

                (click the button "Livestream")

                      All streams are FREE - zdarma


                     Thursday, February 4th, 2016

  •  17:00 CET
  •  18:00 CET 
  •  19:00 CET 
  •  20:00 CET 
  •  21:00 CET 
  •  22:00 CET 
  •  23:00 CET

CET = Central European Time  

For other time zones please use the time zone converter.

Když máte jakékoliv zdravotní poroblémy, 
když tak cítíte můžete se i VY a Vaši přátelé rodina, příbuzní zúčastnit na tomto léčebném osobním sezení přímo u vás doma, kdykoliv v těchto hodinách ve kterých léčí živě ...

Nebo když by jste rádi pomohly v nemoci i jiným vašim známým nebo rodině se léčit s BRACOM nebo se stačí připojit i přes s fotografii.  

 

Lidé BRACA MILUJÍ a HODNĚ MU DĚKUJÍ s velkou LÁSKOU V SRDCI ODCHÁZEJÍ i ti vyléčení ... i ti co přijely prosit za druhé své příbuzné a drží v ruce jejich fotografie, všech co MILUJÍ a přejí jim UZDRAVENÍ DUCHA, DUŠE, i TĚLA a které drží před sebou svých milujících bližních  a posílajím jim také v myšlenkách hodně léčivé a uzdravující myšlenky a jejich přání uzdravuje také i jejich duše, které ze srdce milují a nosí ve svém srdci. Mnozí lidé v různých částech této planety Země již i dříve mnoho let se uzdravilo ..viz BRACOVE videa, a to, protože léčí milujícím srdcem.   

 

MILUJE podle zákona Božího:  MILUJ SVÉHO BLIŽNÍHO, ještě více než sebe samého ...!

 

Jsou 3. nejzákladnější duchovní zákony Boží:

1.zákon:   MILUJ BOHA - STVOŘITELE

2.zákon:  MILUJ SVÉHO BLIŽNÍHO, ještě více než sebe samého ...!

3.zákon:  MILUJ SEBE SAMÉHO.

 

jsou i další .. mnozí lidé je neznají a potírají je i v sobě... No jednou prohlédnou jak jsou velice důležité je Praktikovat i ve svém životě a dalších životech.  Lidé se to zde učí  i díky těmto NEMOCEM, kterými procházejí tyto duše zatížené v genech, jejich nepravdami, zlem, hloupostí kterou mnohdy žijí ve svém nitru, a také i navenek se to pak ukazuje.. Jejich Ego vládne jejich mysly a ne naopak !  Když to lidi pochopí a bude to naopak že budou mít pod kontrolou své chtivé Ego a vlastnícke Ego, pak bude Moudrá Mysl a láska vládnout nad Egem a to pak taky neco významného Duše na planetě Zemi něco zvládnou ! To bude jejich osvobození z útrap a bolestí jejich duší a je to pravda, protože když se nad tím zamyslíte, nemůže to být jinak. Zvládnout na sobě mnoho negací a prosit také a umět se i ZMĚNIT je zapotřebí, pak se to STANE a duše se SAMA ZAČNE LÉČIT taky. Lidé nebudou již potřebovat žádné učitelé ducha, ani léčitelé, budou dostávat samy informace ze svého moudrého a milujícího DUCHA SVATÉHO v nich samotných. BUdou přirozeně MOUDRÝ a SOBĚSTAČNÝ, budou umět vše co budou potřebovat ke svému životu i UMĚT. Budou se umět sami léčit, Moudrý Duch jich bude učit a zároveň léčit i Jejich zatížené již méně a méně jejich Duše. 

 

Krásny den vám přeji. S láskou pro vás připravila Anestea, dne 4.2.2016

 

Ješte dodatek k hornímu textu:

Mnozí jak vypovídají, vidí světelný zářivý sloup jak BRACA v té chvíly obklopuje a Boží síla a Kristova Láska přes jeho tělo i duši působí do tohoto prostoru i planety Země v té chvíly. Mnoho je nám lidem ještě skryto a skrývano, i to, jaké máme i my vnitřní schopnosti se léčit. No mnozí co prodělávají různé druhy těžkých nemocí, již už tu sílu nemají takovou, a tak je zapotřebí aby jim někdo dodal vnitřně tu sílu k tomu plnému uzdravení a napomohl tak rychlejšímu procesu samoléčení, aby se člověk už tolik netrápil v těch bolestech, nebo strachu z odchodu z pozemského života. I to je léčení těla i duše. Správný odchod z těla je také určitý druh i způsob léčení. Mnozí lidé o tomto způsobu léčení  nevědí vůbec, protože se mnozí také nezajímají o tuhle formu osobního léčení, která také jako přenos energií funguje a velice moc dobře. 

 

Stačí se jenom naladit a dívat a také posílat vaší vděčnost, lásku, dobro i tomu léčitely, kteří vás zrovna i touto formou léčí, nebo osobním způsobem. MILUJTE SVÉHO BLIŽNÍHO a už jenom tím se dostávate do hladiny která léčí, a uzdravuje vaší DUŠI i DUŠI toho kdo je léčen LÁSKOU.

Bůh MILUJE všechny rovnakou mírou lásky, není odlišná k nikomu k žádné bytosti, ať už udělala nebo neudělala cokoliv, co si vaše nebo jeho mysl, někdy Ego usmyslelo udělalo učinilo nebo ne.

 

Tak kdyby jste si přály mít znovu krásný prožitek s jeho léčením dne 2.2. 3.2. 4.2.2016 již dle rozpisu na jeho stránkách i osobní zážitek v léčení, přes Internetovou TV-kameru je to možné se napojit pouze pohledem vaším i jeho a sdílet tak i jeho uzdravující lásku i v něm i v ostatních co jsou při něm a pomáhají mu v jeho práci pro pomoc lidem - nezištně a s velkou láskou k lidem - ke svým bližním sestrám a bratrům.

 

Vše je v těchto termínech ZDARMA -... i jeho léčení. Klik zde a můžete se hned připojit dle jeho rozpisu na TV živé vysílání:

http://braco-tv.me/pages/_index.jsp

klik na LIVESTREAM zde:

http://www.braco.me/en/events/detail/upcoming/149/

Již se připojují mnozí z celé této planety Země !!! Můžete být osobně při tom i Vy milí přátelé ..

 

S láskou pro vás připravila Anestea ... také vás moc všechny miluji a posílám vám hodně lásky ...

www.skola-lecitele.cz

Posílejte odkaz lidem dál ...a pomozte i jim zasláním odkazu na naši webovou adresu.

Děkuji i já vám a vašemu milujícímu srdíčku.
 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt