Aktualizace - Novinky

 

SAMOVRAŽDA.POSMRTNÝ OSUD Rozhovor s Igorom Michajlovičom Danilovom -   Alatra TV

 

https://www.youtube.com/watch?v=a8Swe2e6zXU

 

Šokujúca relácia, odhaľujúca pravdu o samovraždách, smrti a prechodných stavoch. Príbehy svedkov. Samovražda v aute. Prečo hynú nevinné deti, mládež, psychicky zdraví ľudia, vôbec nerozmýšľajúci o samovražde? Kvôli akým príčinám ľudia nepozorujú informačné zámeny a deštruktívne vklady vo svojom vedomí? Pre koho je výhodné popularizovať vo svete deštruktívne filmy, piesne, knihy, mládežnícke subkultúry, samovražedné animované filmy, kvesty a počítačové hry? Subosobnosť. Skúsenosti a znalosti ľudstva o posmrtnom osude, o prebývaní zomretého v stave subosobnosti. Prečo sa nemá s mŕtvymi komunikovať, ale ich treba prepustiť? Prečo zomretí príbuzní prichádzajú vo sne? Ako im bezpečne pre seba pomôcť? Príbehy svedkov, preživších stav subosobnosti, klinickej smrti, lúčenie so zosnulými príbuznými. Pravda o hladných duchoch vo svete mŕtvych. Kandukovia, lembojovia, klochtunovia a iznylovia. Metódy ich pôsobenia na ľudí a miesta ich poľovačky. Ako získať Život? Ako odolávať provokáciám svojho vedomia a ochrániť seba, blízkych, príbuzných a priateľov pred neviditeľným vplyvom? Prečo je nutné pracovať na sebe a duchovne sa sebazdokonaľovať.

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt