Aktualizace - Novinky

Keď sa srdce roztápa...12.8.2019 - z pramena Sofie

https://www.youtube.com/watch?v=CiFF70sstXw

Také jednoduché... Vnímajme prírodu.. V čas jesennej rovnodennosti zo dňa na deň sa ochladilo o 15 stupňov. To je prejav procesu zmeny vo vedomí. Chlad svojim magnetizmom nás vedie dovnútra duše. Tam kde v živej polarite spoznávame jas i tiene. Dary i strachy. Je čas hlbokého liečenia cez sebalásku, sebaprijatie k sebapoznaniu. Vo videu popisujem 9 ciest, poslania cez dátum narodenia. Kukni to, spočítaj sa, nájdi sa, potom len tak zabudni na čísla a vnímaj srdcom. Tým, že sme všetkým a v pravidelných cykloch prechádzame všetkými odtieňmi prejavov energií, môžeš si svoju cestu a výzvu uvedomiť v ktoromkoľvek inom čísle , i viacerých naraz. Pre staré duše- áno aj pre teba, čo to čítaš-

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt