Aktualizace - Novinky

Príbeh Krista v mojom prebúdzaní- Sofia

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=h0o6v5l9HYY

 

V mojom príbehu Kristus hrá kľúčovú rolu v mojom duchovnom prebúdzaní. Viedol ma od počiatku cesty a otváral brány ku každej premene. Učí ma stále. Je mojou súčasťou. Nie je len bytosť. Je kozmický princíp bezpodmienečnej lásky. Je nad všetkými náboženstvami, prepája ich. Všetky cesty k jednote so Zdrojom nesú Jeho esenciu. Preniká všetkým. Je v každom z nás. Jeho biblcký príbeh sa menil v mojom bytí tak ako sa rozpínalo moje vedomie. Zakaždým sa odkrývalo viac a viac. Poznanie súvislostí cez pochopené biblické symboly. Skutočnosť je v prítomnosti. Poznať Krista a jeho pôsobenie tu a teraz. V sebe. Nechajme sa viesť svojim srdcom a nasledujme vnútorné vedenie. To je naše osobné spojenie s dušou Sveta. Práve v tieto dni sa opäť sprítomňuje tak ako sme ho pripravení poznať... S láskou Sofia

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt