Vyjímečný rozhovor a důležité sdělené osobní informace pro nás od Henriho Monforta na tému pránická výživa - prána, vyléčení jakékoliv nemoci i přes paní Danu Hájkovou, která také žije na práně - volné energii, a žije roky bez jídla...!!! jako dalších vyše 50 tisíc lidí po celém světě.

 PRÁNA - VESMÍRNÁ ENERGIE
Henri Monfort a Dana Hájková, 
videobeseda Brno

 

https://www.youtube.com/watch?v=gxl-1n9IEjk

 

Vyjímečný rozhovor, který vás dovede k poznání proč není potřeba vůbec jíst jídlo  a poznáme jak na všechny nemoci z osobní skušenosti a důležité sdělené osobní informace pro nás od Henriho Monforta na tému pránická výživa - prána, vyléčení jakékoliv nemoci i přes paní Danu Hájkovou, která také žije na práně - volné energii, a žije roky bez jídla. Jak vidíme i slyšíme, mnoho nás učili špatně abychom nakonec měly různé nemoce=emoce a problémy. Pránická výživa pak pročišťuje všechny těla i auru, i celý fyzický organizmus, naše tělo. Dovyživí a nakonec úplně vyléčí všechny druhy nemocí. Pod vedením pana Monforta který dělá osobné kurzy je možné se tohoto procesu - kurzu a přechodu na pránu zúčastnit. Anebo své tělo a myšlenky naprogramovat na příjem této vesmírné energie jak to udělali již už mnozí. Lidé vypovídají jejich skušensti.  No nejlépe je potřeba mít dobrého a skušeného lektora jako je Henri Monfort zřejmě, který nás provede všemi úskalími v tomhle procesu a změně. Také se nám pročistí i naše myšlenky i chování. Již budeme někdo jiní pozitivnější a lehčí zřejmě o ty nemoci. 

 

 

autogramiáda Brno:

http://www.terranovaincognita.cz/galleries/autogramiada-brno-ritual/

 

 

Jedna z cest ke spiritualitě - Pránická výživa

https://www.youtube.com/watch?v=KLbIWNLPntc

Prána - pránická výživa jako ochutnávka nabídky Vesmíru na cestě ke spiritualitě. Obrazový sestřih z besedy o různých cestách spiritualitou s hostem Danou Hájkovou na víkendu: Živá jóga s Kateřinou Čajánkovou - Yoga Studio Satyam Zlín
13.6.2015 Hotel Antarik

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt