Gary Yourofsky

Proč být Veganem, aneb jak lidé zacházejí se zvířaty kvůli masu a mléku, které jejich tělo nepotřebuje

 

1. část
 

 

2. část
 

 

 

Doplnění informaci k tomuto videu. Každý z nás co konzumujeme maso, mléčné výrobky jsme spoluzodpovědni za stav a ukrutnosti, které se dějí na zvířecích farmách kvůli jídlu, které naše tělo nepotřebuje. Navíc nad těmito místy se snáší plno astrálních nízkých duší, které mají rády násilí, krev a tyto nízké vibrace, kterými jsou takto uměle udržovány tyto místa na planetě, jako zdroj potravy pro tyto nízké astrální bytosti, ale i jiné. Bolest a strach je k tomu přitahují, proto na těchto farmách pracují lidé, kteří mají podobné sklony a kteří ztratili cit a lásku k životu i k lidem. Toto vše je podporováno masami lidí, kteří takto vyrobené výrobky (maso, sýry, vajíčka, mléko atd.) konzumují a tímto to vše podporují. Navíc skrze reklamy na maso, sýry a dogmaty o masu a mléku jsme krmeni a programování tak, abychom neměnili zaběhnutý styl negativního života - jíst maso. Je na čase, abychom si uvědomili PRAVDU a začali konat nápravu. Již mnoho veganů i bretharianů (nejí jídlo celé roky a jsou zdraví) ukazují lidem, že to jde jinak. Jde o návyk a ochotu ZMĚNY a tu potřebuje Země a lidstvo jako LÁSKY.
 
Pamatujte si lidé, že energie, které zvíře zde zažívá putuje s jeho masem, mlékem do toho co jíte, ona se nikde neztratí, jenom za pomocí LÁSKY a milosti Stvořitele jí můžete transformovat. Proto můžete vnímat, že lidé co jedí hodně masa, jsou méně citlivý a více agresivní, pochopte jsou to energie, které na vás působí, nejen na fyzické úrovni, ale i na vaše mentální těla, která jsou zaplavována tou energií, která v daném mase je. Je to z jedním druhu masivních ovládacích programů Sil temna na planetě, aby si lidé nezvyšovali vibrace. Vše co se odehrává na Zemi má i duchovní pozadí, které většina lidí nevidí, ale ti co otevírají svá srdce lásce, začínají vnímat a cítit pravdu a pozitivní změnu, jakou mají udělat ve svém životě. Ale svobodné rozhodnutí i se všemi důsledky této volby je na každém z nás.
 
ROZHODNUTÍ JE TEDY NA VÁS.
 
 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt