DOPORUČENÉ PRODUKTY

 

8 MILIÓNŮ TUN  PLASTŮ V MOŘI !!
- NO TOHLE NENÍ ŽADNÝ PLAST !!!! 
TOHLE JE NÁPAD ZA MILIÓN !

 

https://www.facebook.com/GoWasteEd/videos/506847749827844/UzpfSTE0NzMxNzg0NjM6NjIyNTI3MzA0ODUyOTUw/

 

V tomhle videu uvidíte jak jsou dneska plasty všude a hlavně v moři tvoří podle výskumníků  až 8 miliónů tun plastů v moři ! Což je alarmující číslo pro naši planetu jako takovou a tyto čísla jsou a jdou stále výš a výš, protože lidi si neuvědomili že tento materiál je v přírodě hodně škodlivý a také se nedá jenom tak zlikvidovat rychle. Plastu trvá i několik desítek let nežly se úplně rozpadne a je jedno kde to je zda na souši nebo ve vodě. Ve vodě však ohrožuje i ptactvo, i vše živočichy v moři, které jsou tam DOMA a my jim takto strkáme ty plasty rovnou do jejich domovů, což je hodně nepříjemné pro jejich život, jak je vidět v tomto videu s potápěčem, který se potápí v moři.

 

Je zde však již náhrada kterou vymysleli někteří lidé a mají už s tímto náhradním plastem tyto skušenosti jak to funguje a není to i zdraví nebezpečné, pokud by se někdo z tohto ryze přírodního produktu i napil vody z plastu.

Zde je video, které si můžete prohlédnout a obíhá tak i celý svět tento nápad za milión korun.

Avšak zde se naskýta i otázka :  Kdo tedko pročistí všechny moře a takto pročistí i všechno co je potřeba na souši ty všechny skládky a zlikviduje tak bezpečně odpady  a nánosy v nových skládkách PVC ? 

Také ještě bych navrhovala takový můj návrh pro všechny státy světa aby se spojili v očišťování moří a hlavně ty státy, které dovoli toto znečiˇšťování tímto spůsobem a nepřijali dříve patřičné opatření na likvidaci správnou tohoto odpadu z PVC.  Každý přímořský stát může vyslat lodě i dobrovolníky, nebo pracující které některé firmy mohou takto dofinancovat a také se spolupodílet na tomto čištění odpadních nánosů v mořích a oceánech ... Tankery se sítěmi mohou tak nabrat nespočetné množství do jejich sítí a tak nabrat i přilehlých vod všechen odpad co je kolem v mořích i oceánech. 

Každý se takto může přidat na cestu ochrany přírodních zdrojů a pročištění planety.  Každý může se přidat k těm co jim ještě stojí za to, aby tahle planeta se pročistila. My lidé, se můžeme jenom zamyslet abychom do budoucnosti si nekazili podobnými problémy naši milovanou planetu která je naším prozatimním domovem, a aby se jednou nestalo, že bychom musely z této planety odcházet nebo umírat i naše děti, vnoučata, pravnoučata.. právě kůly tomu, že jsme se jako obyvatelé této planety nedokázali postavit tomuto znečisťování naší Matky Země. 

Je na každém z nás, jak se k tomuto tématu a POMOCI postavíme a přidáme ruku k dílu a očistě planety i v mořích i na souši i v přírodě v lesích, parcích, loukách... atd... všude jsou ty plasty... všude kde se jen člověk již podívá ...

Je už na čase se pohnout z místa i tímto směrem milí přátelé i tohoto webu www.skola-lecitele.cz... My jsme ti léčitelé na planetě Zemi také a i my jí můžeme pomáhat  a pomoci každý den.. Je na nás kdy a kde se dokážeme sehnout pro plastové láhve a jaké území si vyčleníme k naší očistě i našeho okolí .. někdy stačí i při vlastním domě nebo blízkém okolí ...

Tak přeji hezký den a mějte se krásně a přeji ať vám sluníčko svíti na váš krásný záměr k pomoci planetě i mořím, řekám, oceánům... lesům..

 

S láskou a radostí ....  Zuzka/Anestea  

tvůrce tohoto webu

www.skola-lecitele.cz

Skype: anestea3

duchovní učitelka a léčitelka

 

Video zaslala milá  Aedea ...

 

V případě že by jste moc rádi přispěly na tyto mé webstránky a podpořili i vy vaším darem zde je možnosť kontaktu a účtu na přispívaní :

 

ÚČET A  KONTAKTY  - DARY a PŘISPĚNÍ  zde klik :

http://skola-lecitele.cz/index.php/kontakt

 

V případě vašich dotazů, nebo pomoci můžete mě kontaktovat na mejlové adrese nebo po skypu 

Děkuji Zuzana /Anestea

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt