VÍTE CO NÁM ŠKODÍ ?

Technologie ovlivňující vědomí lidí a zdraví na planetě Zemi

Nebezpečí  elektromagnetického záření 

                                Obr.: www.POMOC-LIDEM.cz

 

Tento navržený informační obraz, by měl upozornit lidi na nebezpečí života s ČIPY v těle. Duchovně vyspělé civilizace nic takového nepoužívají, naopak před tímto negativním krokem varují celé lidstvo, aby si lidé uvědomili nebezpečné důsledky pro jejich budoucí život v případě, že si zvolí očipovat. Pomocí budování řadu let nových technologií na sledování a kontrolu života na planetě Zemi (satelity, Wi-Fi antény, mobily, moderní televize a další zářiče umělých frekvencí, které narušují prokazatelně nervovou soustavu a mozek a ovlivňují emoce) bude možné skrze tyto mimozemské technologie ovládat, řídit, kontrolovat a v případě nepohodlí daného člověka ovlivnit jeho myšlení a nervové části v jeho těle, vedoucí až ke smrti, pokud si nechá implantovat čip.

 

Viz varovný film: OVLÁDÁNÍ MYSLI.

 

Obrázek můžete předávat lidem, vyvěsit nebo vylepit na nástěnkách ve vašem okolí.

 

WIFI soustavy, MOBILY, Antény na střechách a TAJNÁ VÁLKA 

S UMĚLOU INTELIGENCÍ - UI !!!

Byl udělán Pokus:
dva mobily prosti sobě a uvařilo se působením jejich frekvenčních vln vajíčko !

 

Frekvence jsou zde proto, aby je lidé sdílely správně, a ne aby narušovaly naše zdraví.

Rakoviny mozku, a různé druhy nemocí by pak také nemusely existovat, kdybychom se vzdaly těchto vymožeností a vrátili se spátky

k bezpěčnější technologii nebo lepším technicky i zdatnejším utajeným zdravějším telekomunikačním přístupům, než jsou Wifi sítě a mobilní operátoři. Je zapotřebí aby se lidé zamyslely a dokázaly se vzdát těchto zdravotně závadných technologií navzdory tomu,

že krachnou v 1. řadě mobilní operátoři a celý jejich tajný výskum na nás lidi a jejich biznis.

Jejich "Utajené pokusy" na nás uplatňují různé druhy zel a takto nás připravují do další budoucnosti i ty naše deti, a dělají z nás ZÁVISLÝMI na telefonech, a technologiích,
již na zdravotně závadných technologiích.

 

Pro lepší budoucnost nás i našich dětí v budoucnosti je zřejmé umět s moudrostí odmítnou tuhle zákernou a škodlivou technologii i všechny pokusy na nás. 

 

Tohle je potřeba si uvědomit... jak ted, - pak bude i naše budoucnost.. nejsme tu prvně ani posledně na této planetě se pořád něco vyvýjí a porušuje již řadu let i milionů let spátky Jenom jsme to

nezaznamenaly.  

 

Naše planeta již už není naší planetou, ale ovládají jí jiné meziplanetární mocnosti a také tajná vláda!! 

 

Buďme proto bdělí a nedejme se obelhávat těmito technologiemi, které nám předkládají společnosti a jejich tajný výskum mozku, a snižování našich frekvencí a ovlyvňování naší myslí, srdcí, lásky, přirozené moudrosti, a také v neposlední řadě špiclování všech telefónních hovorů a sms.

 

Nejlépe je nekupovat a zbavit se jich a pořídit si levnější a starší sadu, nebo pevný telefon, popřípade se jich dokázat uplně zbavit těch mobilů - mnohdy to jenom zatĚžuje a ovlyvňuje mysl. Zvítězit nad tímto svojí závislostí a poslat je pryč.
Dát zrušit antény na střechách domů i satelity, které kradou data a vidí nám až do našich postelích co tam děláme. Již takovéto utajované technologie před námi tají, a proto potřebují abychom měly doma wifi sítě kamery na cestách, i všude kde se již hnete i mobilní sítě, kamery, atd.. všude jsme totiž SLEDOVÁNÍ .. víte o tom? Porozuměly jste tomu, proč zavedly do každé domácnosti i k vám domů mobily a počítače, kamery na domech a objektech?  Vše je sledováno... i vy teď...

 

A ještě jste si ty technologie musely koupit a kupujete je každý měsíc a platíte těm společnostem a odvádíte různe druhy daní a poplatků !


Není to Paradox jak si to zařídili aby nás mohly špiclovat rovnou z kosmu ?  
Co děláme, kde jdeme, co kupujem, s kým mluvíme, s kým si píšeme?

Prosím uvědomte si to, a co můžete udělat VY, že postupně můžeme žádat i vše zrušit, nesdílet tyto technické "výdobytky" technologie, která by správně měla a má být k užitku lidem,  A NE NAOPAK ! Nemyslíte?
 Probuďte se lidé !
Dělejte něco než bude pozdě !

Než se stanete jejich otroky jejich technologiím.. 

a umělé inteligence, která se má časem zavést na této planetě

a má zničit pak celý tento vesmír i s celou lidskou rasou jak jí známe teď !

prosím staňte se vědomými ...

véce zde:

https://www.youtube.com/watch?v=XqiJPxaPfBc

 

O VÁŽNÉ INVAZI s Umělou Inteligencí,
a velkou hrozbou na celé planetě a v lidech v jejich tělech
se můžete dozvědět více zde:


Jak přes tuto technologii pak Umělá inteligence chce lidem vymýtit úplně změnit naše vnímání, vědomí, uvažování a přeprogramovat náš  mozek. Tedy půjde po našem cítění, citu, lásce, proti rozhodávání v moudrosti  i pravdě Boha -Stvořitele Prvotního všeho a nás všech


V  budoucnosti bude pak  dodávaná přes naše kosmické společné jednotné vědomí a silným ovládáním  s těmito NOVÝMI TECHNOLOGIEMI přes Umělou inteligenci do našich mozků všechny povely, pokyny, lidé nebou již mít svojí svobodnou vůly a lásku !!!

 

Toto je možné se dozvědět přímo od

Coryho Gooda  

a  Davida Wilcooka

který to všechno lidem předem  odahluje ZDE:

v Tajných vesmírních programech

Série videí :  ODHALENÝ VESMÍR

na www.MATRIX-2001.cz 

prosím poslechněte si to ! Stojí to opravdu za to !

 

je to pro lidstvo VAROVÁNÍ co se skrytě děje ...a má udít v budoucnosti.

Antikrist chce tímto UI plně dobýt Stvořitele všude ve vesmíru v tomto i jiných vesmírech a planetách ... 

Již i Knihy Nového Zjevení Pána Ježíše Krista o tomto fenoménu vypovídají jak to sdělili i jiní v dávnověku ...

 

Již UI se pokouší toto lidstvo technologiemi dostat a vymýtit ho a
děje se to v lidech už teď, jak vypověděl Corry Goody insider am.tajných výskumů v jeho odtajněných pořadech 

na www.Matrix-2001.cz 

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt