Anita Petek - Pravda o očkování 

https://www.youtube.com/watch?v=h5LjehZkFI0

 

Anita Petek neni lekarka, ale prostudovala 30 000 stran o vakcinach a ockovani, podava velmi obsahle a šokujíci odhaleíi jak to doopravdy s vakcinami a ockovanim je. Dejte si čas a shlednete to cele stoji to za to!

 

Máte deti, necháte je očkovat? Nechate se očkovat? Vědeli jste, že ve vakcínach jsou težké kovy které mohou vážne poskodit vase dite? Ze vetsina (jestli ne vsechny) vakciny nebyly vlasnte nikdy radne otestovany pred tim, nez se zacaly aplikovat na lidech a co hure, ze ani vlastne nefunguji (nebo mozna funguji, ale ne v nas prospech)? A to zdaleka neni vše, co se z této velmi zajímavé přednašky dozvíte, možní i vám jako mne zůstane z toho všeho rozum stát .  

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt