Život po smrti

ŽIVOT PO SMRTI - JAMES VAN PRAAG -

www.MATRIX-2001.cz  

GAIAM.TV 

Život po smrti

 

Všichni máme v životě dvě věci společné: porod a smrt. Možná o tom nechceme přemýšlet, ale všichni jednoho dne zemřeme. Proto máme tendenci se bát nevyhnutelného a vyhýbáme se snaze pochopit tento přechod. James Van Praagh vysvětluje, co se děje s duší při fyzické smrti, a co můžeme očekávat v posmrtném životě. Heather přijde na pódium, aby se napojila na svého bratra, který s sebou přivedl skupinu lidí. Po navázání spojení použila karty „Hovory s nebem“, skrze které získala zprávy o nadcházejících událostech. Zackova babička přichází, aby popsala momenty ze svého života a řekla o svém vlivu na život svého vnuka. Říká mu, aby byl opatrný ve své práci, a také o nadcházejícím náhodném setkání.

 

více na www.MATRIX-2001.cz

 

http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/zivot-po-smrti-428/

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt