O důležitosti zdravého střeva s Edwardem Groupem

O důležitosti zdravého střeva s Edwardem Groupem

www.MATRIX-2001.cz  

GAIAM.TV

 

Kde se skrývá klíč ke zdraví? Ve vaším trávicím traktu, říká Edward Group III, známý jako Dr. Detox, který v tomto rozhovoru vysvětluje, proč rovnováha střevních bakterií je zásadní v prevenci jakékoliv nemoci. Chiropraktik Edward Group III, autor knihy „The Green Body Cleanse“, který se angažuje ve světě přírodní medicíny už více jak 20 let, přešel z aktivních návštěv pacientů ke konzultacím a učení po celém světě. V roce 1998 založil Global Healing Center, jedno z největších ekologických a přírodních zdrojů medicíny na internetu. Současně se zaměřuje na to poskytovat lidem fakta o degenerativních chorobách a výhodách alternativních a přírodních produktů.

 

uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Alternativní zdraví
jazyk: angličtina
titulky: čeština
Ostatní epizody

Ostatní epizody

Nejste svůj mozek s Jeffem Fanninem
1 2 3 4 5

Nejste svůj mozek s Jeffem...

série 1, epizoda 8

Epidemie prediabetes s Johnem Douillardem
1 2 3 4 5

Epidemie prediabetes...

série 1, epizoda 9

Jídlo pro náladu s Trudy Scott
1 2 3 4 5

Jídlo pro náladu s Trudy...

série 1, epizoda 10

Dobré vibrace s Ianem Gainorem
1 2 3 4 5

Dobré vibrace s Ianem...

série 1, epizoda 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.MATRIX-2001.cz  

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt