VZOREC ZDRAVÍ
- série zajímavých a poučných videí

Vzorec zdraví

‹ zpět

Epizoda 1: Léčení z duše s Davidem Scrimgeourem

Akupunkturista David Scrimgeour, který léčí únavu ledvinek, hormonální nerovnováhu a chronické nemoci, předává pohled čínské medicíny.

délka: 56:48

Epizoda 2: Rizika moderního zubařství s Alison Adamsovou

Ovlivňuje rtuť v amalgámových plombách negativně naše zdraví?

délka: 59:57

Epizoda 3: Pseudo psychiatrie s Jonem Rappaportem

Kde jsou vědecké důkazy, že chemická nerovnováha nebo genetické odchylky způsobují duševní nemoci? Investigativní reportér Jon Rappoport v tomto rozhovoru s Reginou Meredith tyto důkazy prozkoumává.

délka: 56:45

Epizoda 4: Cesta domů: Co vaše tělo chce, abyste věděli

Mohlo by něco tak jednoduchého jako světlo stimulovat léčivé reakce v těle? Ano, říká Dr. Gerald Cohen, který vysvětluje, jak funguje nová nitronosní terapie světlem.

délka: 1:00:33

Epizoda 5: Restart vašeho mozku s Robem Williamsem

Naučte se, jak pracovat chytřeji, ne tvrději.

délka: 58:44

Epizoda 6: O hormonech s Laurou Thompsonovou

Závisí optimální zdraví na hladinách hormonů?

délka: 54:50

Epizoda 7: Zpomalení biologických hodin s Danem Dunphyem

Existuje fontána mládí? Odborník na imunitní systém Daniel Dunphy mluví o alternativních a holistických řešeních pro chronické choroby spojené se stárnutím.

délka: 1:00:28

Epizoda 8: Nejste svůj mozek s Jeffem Fanninem

Je možné se naučit řídit svou mysl? Ano, říká odborník na výkonnost mozku Jeff Fanin, který v tomto rozhovoru mluví o nejnovějších pokrocích v neurologické zpětné vazbě, mozkovém mapování a metodě PSYCH-K.

délka: 59:10

Epizoda 9: Epidemie prediabetes s Johnem Douillardem

Způsobuje váš zdravý jídelníček potichu prediabetes? Ano, říká Dr. John Douillard, který v tomto rozhovoru mluví o tom, jak zvrátit tento nebezpečný zdravotní stav.

délka: 57:27

Epizoda 10: Jídlo pro náladu s Trudy Scott

Může nedostatek živin způsobovat úzkosti? Zjistěte, jak to, co jíte, může ovlivňovat vaši náladu, a jak jednoduché změny v jídelníčku mohou pomoct vyvážit chemické pochody ve vašem mozku.

délka: 53:07

Epizoda 11: Dobré vibrace s Ianem Gainorem

Rovná se 10 minut cvičení na tomto novém přístroji hodině v cvičení posilovně? To zjistíte s odborníkem Dr. Ianem Gainorem.

délka: 54:32

Epizoda 12: O důležitosti zdravého střeva s Edwardem Groupem

Kde se skrývá klíč ke zdraví? Zjistěte, proč rovnováha střevních bakterií je zásadní v prevenci téměř každé nemoci.

délka: 57:35

Epizoda 13: Detox: Vyčistěte si svůj život s Edwardem Groupem

Myslíte si, že se vyhýbáte toxinům? Zjistěte s Edwardem Groupem, kde se skrývají v našem jídle, vzduchu, vodě a domech.

délka: 59:56

Epizoda 14: Holografická diagnóza krve s Harvey Bigelsenem

Může se pomocí kapky krve přesně zjistit, co trápí celé fyzické tělo? Harvey Bigelsen v tomto rozhovoru vysvětluje své teorie.

délka: 57:16

Epizoda 15: Světelné léčení s Geraldem Cohenem

Můžete pomoci tělu, aby se samo uzdravilo? Homeopat Gerald Cohen vysvětluje, jak za použití vyspělé diagnostiky a přírodních metod léčení lze zmírnit chronické zdravotní problémy.

délka: 53:25

Epizoda 16: Léčba homonů s Dr. Sara Gottfriedovou

Co kdybyste mohli zjistit, jaký z vašich hormonů a neuropřenašečů potřebuje tenkovrstvou chromatografii? Dr. Sara Gottfriedová vysvětluje výhody bioidentických hormonů.

délka: 1:01:47

Epizoda 17: Potlačení lékařského génia se Stevenem Rossem

Proč farmaceutické léčebné postupy potlačily efektivní přírodní terapie? Steven Ross mluví o průkopnících, kteří byli přehlíženi. Je čas na návrat?

délka: 1:00:35

Epizoda 18: Všezahrnující rakovinová terapie s Jamesem Forsythem

Je možné se vyléčit z rakoviny? Integrativní onkolog Dr. James Forsythe vysvětluje, jak používá tradiční a alternativní terapie v boji proti chorobám.

délka: 1:00:39

Epizoda 19: Tohle je váš mozek při meditaci s Joe Dispenzou

Může jednoduchá meditace pomoct vytvořit nové spoje ve vašem mozku? Ano, říká Joe Dispenza v tomto fascinujícím rozhovoru.

délka: 1:04:40

Epizoda 20: Zázračný minerální roztok s Dennisem Richardem

Může jednoduchý minerální roztok posílit imunitní systém k vyléčení malárie, cukrovky a dokonce rakoviny? Dennis Richard, který říká, že se díky tomuto zázračnému produktu uzdravil, v tomto rozhovoru sdílí svůj příběh.

délka: 59:21

Epizoda 21: Aromaterapie s Barry Keepem

Naučte se základy dávného lékařského umění aromaterapie. Medicínský aromaterapeut Barry Kapp sdílí své podrobné znalosti o léčivé síle esenciálních olejů.

délka: 1:00:37

Epizoda 22: Ájurvéda s Dr. Nita Desaiovou

Ájurvéda se v Indii používá tisíce let k dosažení zdravého a vitálního stavu rovnováhy těla. Ájurvédská a medicínská doktorka Nita Desaiová mluví o jedinečných principech jógové dávné sesterské vědy.

délka: 32

Epizoda 23: Děti, jídlo a chemikálie s Robyn O'Brienovou

Co se skrývá v jídle našich dětí? Robyn O'Brienová popisuje nebezpečí chemikálií v jídle našich dětí, a co můžeme udělat, abychom své rodiny ochránili před přísadami v naší zásobě jídla.

délka: 1:00:33

Epizoda 24: Upřímný sex s Ellen Eatoughovou

Terapeutka Ellen Eatoughová pomáhá lidem se hluboce napojit na svůj duchovní zdroj skrze sexualitu. Eatough nám popisuje kroky pro probuzení našich skutečných sexuálních identit, a poskytuje tipy na uvolnění emočních traumat.

délka: 59:49

Epizoda 25: Intimní frekvence s Ellen Eatoughovou

Sexuální terapeutka Ellen Eatoughová je na misi pomoct uzdravit rozsáhlé kulturní zranění, které typicky rozděluje naši sexualitu a duchovní životy.

délka: 59:31

Epizoda 26: Léčivé sny s Robertem Mossem

Můžeme si zhmotnit léčení, vedení a dokonce osvícení skrze sny? Učitel snů Robert Moss sdílí svůj revoluční přístup ke snění.