HOVORY S DUŠÍ - James van Praag

https://www.matrix-2001.cz/gaia/serial/hovory-s-dusi-8/

 

série 1 :

Hovory s Duší

 

Epizoda 1: Aury a energie

Každý člověk vyzařuje energetický vzorec, který lze vnímat jako auru. Než nabídne publiku čtení duše, James Van Praagh vysvětluje, jak je možné zachytit a číst tuto energetickou formu u druhých lidí, stejně tak jak objevit svůj vlastní energetický vzorec.

více
1 2 3 4 5
délka: 30:56

Epizoda 2: Zázraky

Lidé každý den mluví o zázracích, ale nechápou, co zázraky ve skutečnosti jsou. Některé jsou velké, některé malé a všechny jsou součástí našeho každodenního života. James Van Praagh vysvětluje, jak rozpoznat své zázraky a jak můžete svou myslí zjistit, když duše přijde za vámi sdílet váš prostor.

více
1 2 3 4 5
délka: 38:20

Epizoda 3: Odpuštění

Po smrti si svá břemena z života můžeme nést do duchovní sféry, pokud se nenaučíme, jak se od nich odpoutat. Odpuštění může být úžasný nástroj k vypuštění těchto břemen. James Van Praagh sdílí meditaci na odpuštění předtím, než členy publika napojí na duchovní sféru.

více
1 2 3 4 5
délka: 50:38

Epizoda 4: Čakry

Čakry jsou nedílnou součástí duchovního těla. Abychom si udrželi spirituální zdraví, je důležité znát umístění, barvy a funkce těchto čaker. James Van Praagh vysvětluje, jak pracovat s čakrami pro celkové spirituální zdraví, než nabídne duchovní čtení členům publika.

více
1 2 3 4 5
délka: 42:29

Epizoda 5: Manifestace

Pokud to víme nebo ne, každý z nás si denně tvoří vše, co v životě prožíváme. Nicméně to, co si tvoříme, nemusí být chtěné nebo užitčené. James Van Praagh odhaluje tajemství, jak úspěšně sladit záměr s manifestací, než nabídne členům publika duchovní čtení.

více
1 2 3 4 5
délka: 39:53

Epizoda 6: Duchovní průvodci

Tak jako smrt a daně, další věcí, která je v tomto životě zaručená, je přítomnost duchovních průvodců. Každý z nás má tým specializovaných duchů, kteří nám pomáhají skrze dobré a špatné časy. James Van Praagh mluví o způsobech, jak se můžeme napojit a učit od těchto průvodců.

více
1 2 3 4 5
délka: 44:08

Epizoda 7: Život po smrti

Možná o tom nechceme přemýšlet, ale všichni jednoho dne zemřeme. Proto máme tendenci se bát nevyhnutelného a vyhýbáme se snaze pochopit tento přechod. James Van Praagh vysvětluje, co se děje s duší při fyzické smrti, a co můžeme očekávat v posmrtném životě.

více
1 2 3 4 5
délka: 46:03

Epizoda 8: Znamení

Jen málo z nás si je vědomých, kdy se naši blízcí pokouší s námi komunikovat. Možná skrze nějaké zvláštní ťukání, nezapomenutelnou vůni, nebo dokonce sen. James Van Praagh vysvětluje, jak můžeme rozpoznat nepatrná znamená, která duchové používají, když se s námi snaží komunikovat.

více
1 2 3 4 5
délka: 41:43

Epizoda 9: Reinkarnace

Vaše duše si naplánovala projít mnohými lekcemi v rámci mnoha životů, často se stejnou skupinou duší. James Van Praagh vysvětluje důležitost reinkarnace a nabízí regresi do minulého života před duchovním čtením.

více
1 2 3 4 5
délka: 51:19

Epizoda 10: Paranormální schopnosti

Každý hluboko uvnitř sebe má paranormální schopnost. Říkáme jí intuice. Pomáhala naším starověkým předkům zůstat naživu a může pomoct vám vás navádět každodenním životem. Někteří lidé jsou přirozeně citlivější než ostatní, ale všichni se mohou napojit a rozvinout tohle vnitřní vědění.

více
1 2 3 4 5
délka: 48:25

Epizoda 11: Láska a strach

Strach je zabiják mysli. Naplňuje naše srdce soudy a pochyby, a brání nám ve vytváření důležitých vztahů s našimi blízkými. Láska je na druhou stranu nejvyšší energií, kterou můžeme prožít, a láska dokáže překonat veškeré strachy.

více
1 2 3 4 5
délka: 46:04

Epizoda 12: Duchovní ochrana

Vaše aura zrcadlí vaše mentální, emoční a duchovní zdraví. Může se třpytit vitalitou nebo být tmavá a plná energie od ostatních lidí. Tudíž duchovní hygiena je stejně tak důležitá jako ta fyzická.

více
1 2 3 4 5
délka: 58:19

Epizoda 13: Duše

Za hranicemi své osobnosti a osoby, kterou si myslíte, že jste, najdete podstatu svého bytí. Tato vaše část, vaše duše, pokračuje v životě za životem. Ve skutečnosti sdílíme spoustu životů se stejnou skupinou duší, které si navzájem pomáhají, aby se naučily určité lekce. James Van Praagh vysvětluje, jak se můžete naladit na svou duši a objevit své životní lekce.

více
1 2 3 4 5
délka: 51:10

Epizoda 14: Uvědomění

Vše, co si myslíme a říkáme, má efekt na všechny ostatní v našich životech. Je důležité, abychom věděli, že naše myšlenky jsou věci, a mají moc ublížit nebo uzdravit. James Van Praagh nám připomíná, jak si máme být vědomi svých interakcí s ostatními lidmi, než se napojí na duchovní bytosti před živým publikem.

více
1 2 3 4 5
délka: 54:03

Epizoda 15: Sluneční znamení zvěrokruhu

Stanovujeme si přesnou chvíli svého porodu, abychom měly tu výhodu ideálních vlivů planet. Abychom objevili lekce pro svůj život, stačí nám se podívat na své sluneční znamení. James Van Praagh mluví o jednotlivých rysech a důležitých lekcích pro každé sluneční znamení, než se napojí na duchovní bytosti před živým publikem.

více
1 2 3 4 5
délka: 48:21

Epizoda 16: Role média

Každý z nás se může naučit, jak být vlastním médiem, a úspěšně komunikovat s duchy. James Van Praagh vysvětluje, jak se můžeme napojit na náš potenciál role média, než začne navádět členy živého publika, jak se napojit na duchy.

více
1 2 3 4 5

délka: 44:09

 

Série 2 :

Epizoda 1: Mimo tělo

Často slyšíme, že jsme duchovní bytosti mající lidskou zkušenost. Neuvědomujeme si, že trávíme mimo tělo více času, než jsme v něm, akorát si ty chvíle nepamatujeme.

více
1 2 3 4 5
délka: 39:49

Epizoda 2: Lekce duše

Každá výzva, které čelíte, a každý obtížný člověk, na kterého narazíte, je součástí plánu. V době mezi životy se setkáváte se svou skupinou duší, abyste určili, jaké lekce v životě se budete učit. James Van Praagh vysvětluje, jak si tvoříme duchovní plán pro svůj život a nabízí cestu mysli k objevení vašich nejrozšířenějších lekcí.

více
1 2 3 4 5
délka: 40:29

Epizoda 3: Karma

Vše, co říkáte, myslíte, nebo děláte druhým, přímo ovlivňuje lekce, které napříč životy prožíváte. Tohle je základ karmy. James Van Praagh odhaluje, jak objevit vaše karmické lekce, než nabídne čtení před živým publikem.

více
1 2 3 4 5
délka: 43:25

Epizoda 4: Náboženství

Po celém světě existuje celá řada náboženství. Nehledě na tradici, nástroje nebo praktiky, všechna náboženství sdílí stejný účel nás sjednotit se zdrojem. Ale platí to pro ty v duchovním světě? James Van Praagh vysvětluje roli náboženství v duchovním světě, a poté šamanka Karen provede obřad šamanského medicínského kola, který vyčistí prostor pro čtení duší před živým publikem.

více
1 2 3 4 5
délka: 49:07

Epizoda 5: Odpoutání se

Bohužel spousta věcí, kterých se držíme, jako staré návyky a nejistoty, nás udržují uvězněnými v uzavřeném cyklu negativních myšlenek a destruktivního chování. James Van Praagh nabízí myšlenkovou cestu k odpoutání se od těch věcí, které už neprospívají vašemu nejvyššímu dobru.

více
1 2 3 4 5
délka: 44:55

Epizoda 6: Duchovní svět

Jak dokončíte všechny lekce duše ve svém životě, opustíte tento fyzický svět a vrátíte se ke svému životu v duchovním světě. James Van Praagh vysvětluje, co duchovní svět skutečně je, a nabízí cestu poznání k lepšímu pochopení života na druhé straně závoje.

více
1 2 3 4 5
délka: 49:30

Epizoda 7: Vděčnost

Žít v přítomnosti, v plné vděčnosti za svět, ve kterém jsme, nám dává příležitost si uvědomit lekce, které nám život nabízí. Tohle je skutečná vděčnost. James Van Praagh nabízí vedení pro rozvinutí si postoje vděčnosti a objevení nejdůležitějších věcí v životě.

více
1 2 3 4 5
délka: 43:50

Epizoda 8: Léčení

Hlavní energie našeho bytí je ve zdravém stavu, když proudí. Neúmyslně tento proud blokujeme, pokud se držíme negativity, kterou cítíme, když nám druzí ublíží. James Van Praagh vysvětluje, jak můžeme vyčistit bloky a obnovit tento přirozený proud energie.

více
1 2 3 4 5
délka: 58:28

Epizoda 9: Numerologie s Glynis McCantsovou

Náš vesmír je tvořen vibrační energií, kterou lze vyčíslit a omezit na jednomístná čísla. Tohle je základ numerologie, duchovního nástroje, který nám může pomoct se přesně naladit na energii všeho a všech v našem životě.

více
1 2 3 4 5
délka: 54:45

Epizoda 10: Láska podle čísel s Glynis McCantsovou

Vše ve vesmíru lze měřit pomocí čísel, včetně vašeho poslání v životě a slučitelnosti s určitými lidmi. Glynis McCantsová ysvětluje, jak můžete použít numerologii k vytvoření lepších vztahů s lidmi ve svém životě.

více
1 2 3 4 5
délka: 46:59

Epizoda 11: Napojení se na zvířata

James Van Praagh se jasnovidecky napojuje na psy, aby ukázal, jak to stejné můžeme dokázat všichni s jakýmkoliv zvířecím společníkem.

více
1 2 3 4 5
délka: 57:37

Epizoda 12: Telepatie

Telepatie, schopnost číst myšlenky, není omezena jen na pár talentovaných jedinců. Aniž bychom to věděli, každý z nás vysílá a přijímá telepatické signály s každým člověkem, kterého potkáme. James Van Praagh vysvětluje, jak se můžeme naučit rozvinout své přirozené telepatické schopnosti.

více
1 2 3 4 5
délka: 59:16

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt