Strážci ZeměEarth Guardians – Xiuhtezcatl Tonatiuh Martinez
a Dr. Ietef Vita

Video TV ELIA  -  www.CESTYKSOBE.cz

 

https://www.cestyksobe.cz/xiuhtezcatl-tonatiuh-martinez-superrozhovor-se-strazci-zeme/23866

 

Xiuhtezcatl Martinez je 17. letý klimatický aktivista, hip-hopový umělec a silný hlas na předních liniích celosvětového mládežnického ekologického hnutí.

Poprvé ve 12. a potom v 15. letech přednášel v OSN o klimatických změnách – projev ZDE

On a jeho tým Earth Guardians věří, že dnešní mládí je budoucnost a současnost. Vědí, že rozhodnutí, která se právě dělají, budou mít trvalý dopad na svět zítřka. Lidé – mladí i starší – se ptají, co mohou udělat, aby zajistily pozitivní, spravedlivou a udržitelnou budoucnost. We Rise má odpovědi.

Počínaje povzbuzujícím příběhem Earth Guardians a jak se Xiuhtezcatl stal hlasem generace, společnost  We Rise zkoumá všechny aspekty efektivního aktivismu a poskytuje podrobné informace o tom, jak začít nebo se připojit k řešení orientovanému hnutí.

Xiuhtezcatl Martinez – Face book

Dr. Ietef Vita – Face book

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt