Aktualizace - Novinky

 

BŮH JE LÁSKA - Příběh jednoho dne
(Igor Chaun, 6. 10. 2016)

 

https://www.youtube.com/watch?v=uUzlNDijlOI

 

Osobní niterné vyprávění Igora o duchovní inspiraci a jemnohmotných vibracích LÁSKY A POMOCI Ježíše Krista, když se ztišíme a nasloucháme… „Toho dne jsem projížděl Českomoravskou vrchovinou, lidově Vysočinou, a zastavil v obci Veselá krátce po poledni. Bylo přesně 12 hodin 12 minut. Jako kdyby se náhle zšeřil den. Zastavil jsem u Božích muk na obzoru. To jsem ještě nevěděl, že je to začátek PŘÍBĚHU DNEŠNÍHO DNE…“

 

Video obsahuje úryvek z vystoupení ZROZENÍ SVĚTLA pana Eduarda Tomáše v Městské knihovně v Praze 17. 12. 1994.
Dílo manželů Tomášových a autorská práva spravuje nakladatelství Avatar, kde také můžete dílo zakoupit -
http://www.avatar.cz/ 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt