Aktualizace - Novinky

 

LISA - SEXUÁLNÍ PODVODY

https://energeticsynthesis.com/

 

Vzhledem k poznání posvátné povahy lidských pohlavních orgánů, které jsou portály vědomí do Světelného těla, spolu s programováním Archontické strategie odmlčování sexuální mdloby je důležité si uvědomit, proč má země tolik korumpovaných vůdců a draveckých lidí, kteří používají sexuální podvody k ovládání ostatních. Jedná se o běžné zneužívání a zastrašovací taktiku, kterou používá archetyp falešného krále tyranie , zejména v profilu sexuálního dravce, těch, kteří se chovají k zranitelným a naivním, aby mohli krmit vnitřní černé díry vytvořené jejich závislostí sání sexuální energie jiných lidí .

Co je sexuální podvod? Nekonečný, charismatický nebo predátorský přístup k manipulaci s sexualitou s úmyslným použitím falešných slibů, nejednoznačných slov a řeči těla, které skrývají pravdu o jejich podvodu ze svého cíle, skutečnou motivaci a zamýšlené akce zůstávají skryty od osoby, kterou svedou nějaký sexuální podvod.

NAA a příbuzné subjekty jsou velmi dobré při využívání slabých míst lidí prostřednictvím metod výkonu moci, kontroly a korupce, takže první prioritou bude zřízení dravce, které by podvádělo lidi mimo své sexuální energie a osobní moc. NAA touží po humanitních věcech o sexuální energii a je vynaloženo velké úsilí na to, aby byli zkorumpovaní vůdci, kteří mají moc nad ostatními, kteří mají hluboké dysfunkce propojené s vlastní emocionálně-sexuálními problémy, takže tyto znakové vady mohou být využívány, podřízené skupiny nebo následovníky. To je zcela běžné v duchovním, novém věku, zlepšení člověka a průmyslu expert-guru-jóga. Nevyhnutelně se některé atraktivní hotshot se stříbrným jazykem charisma a trochu znalostí stane temným portálem moci a korupce a začne manipulovat s sexem s více následovníky, podněcovat skupinový sex nebo začíná uvádět na trh některé pokročilé sexuální třídy.

Šablona je opakovatelná a předvídatelná, verze Cutrera programu programu Sexual Misery sklízí Loosh a zanechává stopu bolesti a smutku, s laskavým svolením NAA .

Všichni jsme to viděli tolikrát, a tak se držte od jakékoli osoby ve vedení nebo v organizaci, která používá emocionální manipulaci , svádění nebo nejednoznačnost, způsobuje nechtěné sexuální pokroky a chce, abyste si před nimi vybrali šaty. Toto není posvátná nebo pokročilá sexualita. Jedná se o osobu, která se pokouší zneužít svého vnímání kontroly a moci, aby vás přiměla k podřízenosti své agendy a aby využila zranitelné či mladé lidi. Mnohokrát je to způsob, jak svázat sexuální orgány a vytvořit sexuální trauma , která je přímo spojena s podpisem Moloch nebo Asmoday . Obecně je to typ nedůvěryhodného, ​​neetického člověka, který zneužívá svou moc nad ostatními a ve skutečnosti se těší ovládání jiných lidí, protože jsou manipulováni subjektem, který je připojen přes temný portál . Když jste osamoceni s někým, kdo je považován za vůdce, například v scénáři učebny nebo workshopu, a zvláště když je do tématu uvedena sexualita, pamatujte na několik pokynů:

  • Pokud se to ve vašem střevě necítí, znamená to, že pravděpodobně není. Důvěřuj svůj první instinkt a intuitívním pocitům a okamžitě jednat na nich, abys se o sebe postaral. Hodnotte si nejprve a neohrožujte svou osobní integritu .
  • Pochopte, že moc, bohatství a vliv poškozují většinu lidí. Prvým místem, které tato osoba vynucuje svou moc nad jinými lidmi, je obecně sexuální hry a emotivní sexuální manipulace. Pokud vůdce nebo osoba na síti začne manipulovat s testováním sexuálních vod, nezakládejte tuto hru. Nastavte vhodné Zdravé hranice s jasným jazykem a dejte je okamžitě na své místo a dejte jim vědět, že to není pro vás přijatelné, jakmile zjistíte sexuální vyšetření.
  • Buďte upřímní a transparentní v komunikaci a nepřijímáte lidi, kteří lhali, klamali, podváděli a manipulovali za sex nebo cokoli jiného. Udělejte jim zodpovědnost vůči svým činnostem tím, že budete klást přímé otázky o motivaci jejich chování vůči vám.
  • Mnoho mužů v New Age, které nerozumí programování Sexual Misery , bude říkat, že milují ženy a ženský princip, zatímco je rozšiřují a snaží se mít sex s co nejvíce z nich. Držet ženy jako sexuální předměty není milovat je, je Misogyny a chtíč.
  • Mnoho žen spadne na nohy silných mužů a nad nimi se stává jako hrdina-Spasitel, který se o ně postará, zatímco je manipuluje prostřednictvím falešného svádění. Toto je archetyp princezního kódu . Jedná se o nebezpečnou emocionální hru, ve které nikdo nevyhrává.
  • Nedovolte, aby se nikdo dotkl vašeho těla nebo přístup k vašim genitáliím bez vašeho úplného a úplného Souhlasu , který jste k této interakci dali. Svázání sexu s guruem vás neosvětlí. Černí kouzelníci používají sexuální energii ke stimulaci Kundalini a mnohokrát stimulují nežádoucí sexuální pocity, zatímco navazují na sexuální centra a sexuální energii. Toto není osvícení nebo vysoké duchovní vědomí.
  • Čím více lidí máte pohlavní styk, tím více astrálních šňůrek a jejich emocionální trosky se připojí k tělu vašeho 2D bolesti, které vede do těla duše . To vytváří více energetických záznamů o bolestech a uchycení v těle. Vyčistěte to!

Sdílení tekutin mezi dvěma lidmi vytváří duchovní pouto nebo energetickou šňůru, která nemůže být přerušena energicky, pokud si ji neuvědomí, nezbaví se emocionálního konfliktu a nepřemění. Takže psychologické vazby mohou být po ukončení vážného vztahu porušeny, avšak duchovní energetický kabel stále existuje. Tyto šňůry jsou jako elektrické drátky s energií, která prochází mezi nimi, jejich síla je založena na hloubce a intenzitě emočního a sexuálního spojení. Důležité je také pochopit, že myšlenky a emocionální situace nebo stav vědomí, který držíte, když máte sex, je to, co implantujete do svého partnera. Přirozeně v lásce, držení láskyplných myšlenek s touhou sloužit Vašemu partnerovi je cílem, když se na této úrovni energicky mísíte s jinou bytostí. Neuvěřitelný emocionální dopad lásky jako síly sdílené a smíšené v duševní jednotě může vypálit Miasmu a dokonce přispět úžasnou silou transformace pro druhé. Porozumění těmto karmickým vazbám, které vytváříte s lidmi pokaždé, když máte sexuální interakce, jistě vytváří potřebu většího Rozlišování podle svých možností pro partnera.

Nelze se stydět, že je neodmyslitelně součástí naší lidské biologie nebo lidské sexuality. Přesto, posun do zodpovědné perspektivy pokročilé posvátné sexuality přináší bezpodmínečnou lásku, respekt a důstojnost našich sexuálních energií. Jsou cenné a hodné bezpodmínečné lásky. Chceme sdílet tuto důvěrnou část sebe s lidmi, které milujeme, s důvěryhodnými lidmi, kteří respektují naše tělo jako duchovní a božská nádoba.

(Ascension Glossary - Sexuální podvody)

 

 

Více zde pro duchovně uvědomělé a hledající pravdy v CZ  překladech :

 

https://translate.google.sk/translate?sl=en&tl=sk&js=y&prev=_t&hl=sk&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fenergeticsynthesis.com%2F&edit-text=

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt