Aktualizace - Novinky

KÁZÁNÍ NA HOŘE

Kristova promluva, kterou svět nezná

 

 

Důležitá kniha - sdělení Krista skrze prorokyni o tom, čeho se ve svém životě vyvarovat. Doporučuji všem k přečtení, mnohé v ní pochopíte a pomůže vám k přehodnocení vašeho života a odhalení vašeho negativního myšlení a chování k druhým i sobě, které vám způsobují nemoce.

 

   Celý text najdete kliknutím zde ...

 

 

Léčení s Pánem Ježíšem Kristem:

Také doporučuji k poslechu namluvená sdělení od této prorokyně s prací na sobě, kde skrze její ústa hovoří Ježíš Kristus k Vám lidem: Témata proč jsou lidé nemocní, jaké jsou jejich myšlenky, jak myslí na druhé i sebe a další témata týkající se každého člověka zde na Zemi.

 

Audio ke stažení - kliknutím zde.

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt