Aktualizace - Novinky

 

TERAPIE 

ODVÁDĚNÍ PŘIVTĚLENÝCH a ZBLOUDILÝCH DUŠÍ

Terapie zvaná také Exorcismus

 

Autoři kteří se tímto tématem a terapiemi - Exorcizmem zabývají to popisují těmito způsoby jak to na to jít... a také nebát se, mít odvahu a jít na to s velkou láskou k těm duším, a odvádět je spátky Domů a to s dovolením Nejvyšší lásky a dobra Stvořitele  do Božího Světla a do Boží lásky,  s Jeho/Její dovolením  tedy s dovolením Stvořitele milovaného a také Kristové Lásky i s Pánem Ježíšem Kristem Jeshuou, Archanděly, Na nebevzatými Mistry a za pomoci duchovních průvodců  s čistou  LÁSKOU v nás samotných k těm duším, co hledají již pomoc i klid i nový život na NOVÉ ZEMI v 5D nebo v dalších vyšších duchovních dimenzích, tam kde patří i dle jejich duchovní úrovně.

 

Paní Boženka Koubová a také  Dr. Edit Fioreová napsali zajímavé a poučné texty a informace, které byli sděleny na této adrese zde:

 

texty ke stažení:

http://uloz.to/hledej?q=tajemstvi+zbloudilych+dusi

 

 

 

 

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt