Aktualizace - Novinky

Osobní zážitek s léčením a pomoc v nemoci osobní setkání s Ježíšem,  přechodem přes dimenzionální brany Nebe 
až k Němu za vtěřinu pozemského času:

S láskou pro vás Anestea

 

obrázek je ilustrační co jsem vědomě viděla a prožívala ten okamžik :

Vysvětlení obrázku níže ...

 

Dne 21.6.2011 - Má vize zjevení Pána Ježíše Krista skrze postupně se otevírající dimenzionální brány nebes, realita mimo tento prostor a čas. 

 

Pomoc Ježíše pozemšťance při návratu do pravého stvoření nebe a pomoc při transformaci zatížených genů, strachy a nepravdy v nemoci. 

 

Přechod do jienho stavu bytí. Osobní pomoc Ježíše se kterým se setkala, byl to přenádherný přechod přes mnoha úrovňové dimenzionální brány za plného vědomí, brány se otevíraly jedna za druhou jako matriošky. V tomto procesu znovuspojení se s vyššími vibracemi Kristovi lásky a jeho pomoci nastalo odblokování a léčení duše a pozemského těla na úrovni duchovní, duševní i fyzické

 

Odkaz všem lidem :

Kristus léčí a pomáhá všem, kteří ho o to požádají z celého upřimného srdce. Je to jeho veliká pomoc a láska k nám lidem v této realitě a bytí. A já mu mnohokrát za to děkuji, že jsem to mohla takto prožít a být s ním za plného vědomí i tam v nebesích.

 

 

Přepis textu z obrázkuPROZŘENÍ DIMENZIONÁLNÍCH BRAN A STVOŘITELE jeho přirozenosti PÁNA JEŽÍŠE KRISTA. Ve vážném nemocném stavu, při meditačním léčení se nemocné postupně otevíraly dimenzionální brány, při kterém proplula v průběhu pár sekund přes otevírající se postupně Nebeské brány, která se jí otevřela a spatřila tam sebe a Světelnou silně zářivou bytost, kterou vnímala jako Ježíše Krista. 

 

V nádherné LÁSCE s ním prožívala nebeskou pomoc od něho a andělů, lásku nesmírné síly a pomoc,  kteří ji zachraňoval již mnohokrát a odstraňoval od ní naprogramované bloky a jejího energetického těla. 

 

V léčebné meditaci jí bylo ukázáno, jak byla propojena černým napájecím kabelem na ovládací systém MATRIX, (NEMOC a STRACHY) kterým jí temné bytosti ovládali její mysl a přes mysl i fyzické tělo i Duši. 

 

V průběhu sekundy viděla, jak ovládací černá šňůra zmizela - byla odpojena, když jí požádál aby vypojila ze zásuvky černou šňúru a podala jí mu do ruky/ V té chvíly zmizela !! v Jeho silném světle které vyzařoval Ježíš Kristus !!!  Vše bylo vědomé i tento vnitřní pozměněný stav, byl skutečnou realitou, no již tam jinde.. V jiném čase i prostoru, kde pobývají tyto Velcí Mistři z Nebe. 

 

Dimenzionální brány se jí otevíraly jedna po druhé, co vnímala jako poskládané duhové BRÁNY a otevíraly se jako matrijošky jedna po druhé. Po tomoto osobním léčení s Ježíšem byla v krátkém čase vrácena do jejího těla a v krátkém čase pár minut to trvalo, než úplně proctla ve fyzickém těle.  Toto je doplnění správy.

 

Lidé se musí zamyslet opravdu jak žijí, co myslí, aby jich strachy o tento život tak nestáhl do temnot a nemocí ... musí se zbavit strachy z odchodu z pozemské říše .... Odevzdat vše Bohu i svůj život, který vlastně není náš, je nám propůjčený zde být na této planetě... No jsme plně za něho a jeho prožití i toto tělo ZODPOVĚDNY...  Miluj svůj ŽIVOT .. je Neopakovatelný a vzácný .. !
Nevzdávej se nikdy !

 

JENOM LASKA A ODVAHA I MOUDROST KAŹDOU DUŠI I TĚO VYSVOBODÍ ...

Odkaz pro vás milé duše.

 

www.skola-lecitele.cz

Zdroj a obrázky i osobní zážitky zde :

ARTE-TERAPIA ANESTEA:

 

www.skola-lecitele.cz/test/index.php/osobni-zazitky/anestea/838-osobni-setkani-s-jezisem-pres-multidimenzionalni-brany

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt