Aktualizace - Novinky

 

Miloš Matula - Karma rodu, Karma rodiny 

http://cestyksobe.cz/milos-matula-karma-rodu-karma-rodiny/17899

 

Nitky osudu, kterými jsou naše životy propojeny s životy našich předků, jsou spojeny neviditelnou silou osudu. Karma rodu značí vše, co jsme si za předchozí životy odčinili nebo neodčinili, vše, s čím se musíme potýkat a vyrovnávat. Rodová karma nás ovlivňuje víc, než si myslíme. Pokud se v rodě stane něco nevyváženého, co některý z předků, byť nevědomě, způsobil, či naopak, způsobil někdo něco jemu, zablokuje se energie v místě a čase a nemůže plynout volně dál na příští generace. Naopak, vytváří se už jen energie negativní.
Před narozením si vybíráme rodinu – lidi, s nimiž máme co řešit a učit se od nich novým příležitostem. A právě nejrůznější nepochopení a rozhořčení nad chováním členů rodiny nám dávají možnost odčinit následky rodové karmy a tím částečně i karmy naší. Mnohdy se ukazují příčiny zátěže rodu, i zátěže některých minulých životů. Lidé, s nimiž se setkáváme – rodiče či sourozenci, nám dávají životní výuku.
Mnohé v tomto životě lze posunout kupředu tak, abychom už se nikdy nemuseli potýkat se svými karmickými závazky. To vše na přednášce Miloše Matuly, který vede k pochopení sebe sama ve vesmíru tak, jak se s tímto tématem pracovalo ve starověkém Egyptě.

www.festivalevolution.cz/

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt