Aktualizace - Novinky

 

Gabriela Filippi a Pavel Karoch

O manželství a lásce s HUMOREM -

 

https://www.youtube.com/watch?v=0pzAVtftjEs

 

Jak spojit duchovno a život v rodině? Humorné vyprávění známého manželského páru o jejich soužití, výchově dětí - a především vzájemném duchovním ovlivňování a růstu. Zpěv a kytarový doprovod Irenka Nosková. Manželské doteky Léčivého divadla na Gošárně, jedno z nejúspěšnějších vystoupení na Setkání Gošárníků 9 v listopadu 2013 v hotelu Fontána na Brněnské přehradě.

      

KONTAKT
PODPORA STRÁNEK: 

VAŠI PODPOROU PŘISPÍVATE
K ROZVOJI TĚCHTO STRÁNEK

 FIO BANKA:  26 00 29 86 39 / 2010
"dar"

PODPORA STRÁNEK: 
ČSOB:
IBAN:
SK10 7500 0000 0040 1433 3226
SWIFT KOD:  CEKOSKBX 

"KONTAKT " E-mail: 

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt