Aktualizace - Novinky

 

VZPOMÍNKY  LÉČITELE  Františka Karabiny s Gabrielou Filippi

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ya17aZQGreU

 

Podivuhodné vyprávění o probuzení léčitelských schopností v důsledku klinické smrti, o léčbě a vnímání pacientů,a o pokoře a službě dobrého léčitele. Hostem Doteků Léčivého divadla Gábiny Filippi je tentokrát léčitel, který významně pomáhal na cestě k uzdravení kardinála Tomáška, paní Míle Tomášové a mnohým dalším. Je to unikátní setkání, protože pan Karabina jinak nikde nevystupuje. Svého času byl vedoucím Psychoenergetické laboratoře profesora Františka Kahudy - propagátora psychotroniky. Pro GoschaTV natočil Igor Chaun v Art Space v Praze, hudební doprovod Milada Karez a Jiří Šámal. Další Goscha videa naleznete na www.youtube.com/GoschaTV1 www.youtube.com/Gossscha1 www.youtube.com/GoschaTV2 www.youtube.com/GoschaTV Vice o aktivitách Goscha o.s. na www.goscha.cz

      

KONTAKT
PODPORA STRÁNEK: 

VAŠI PODPOROU PŘISPÍVATE
K ROZVOJI TĚCHTO STRÁNEK

 FIO BANKA:  26 00 29 86 39 / 2010
"dar"

PODPORA STRÁNEK: 
ČSOB:
IBAN:
SK10 7500 0000 0040 1433 3226
SWIFT KOD:  CEKOSKBX 

"KONTAKT " E-mail: 

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt