Aktualizace - Novinky

 

AVENALIS - Pozvánka do Anjelskej školy

https://www.youtube.com/watch?v=whxGdiurASY

 

Patríte medzi milovníkov anjelov a svetelných bytostí, zaujímajú vás veci medzi nebom a Zemou? Chcete sa naučiť meditovať a spoznať vášho anjela strážneho, či archanjelov? Ozvite sa na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Teší sa na vás AVENALIS HEART www.anjelske.estranky.sk www.facebook.com/Avenalis Heart Toto video som vytvoril(-a) pomocou Editora videa YouTube (http://www.youtube.com/editor) Cesta po ktorej my ľudia kráčame je duchovná, lebo sme duchovné bytosti, sme stelesnením Ducha všemohúceho a jediného Boha-Stvoriteľa a sme Duša, obdarená možnosťou žiť večne a prestupovať priestor a čas podľa jej slobodnej vôle.

 

“ AVENALIS HEART Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    www.anjelske.estranky.sk

 

 

      

KONTAKT
PODPORA STRÁNEK: 

VAŠI PODPOROU PŘISPÍVATE
K ROZVOJI TĚCHTO STRÁNEK

 FIO BANKA:  26 00 29 86 39 / 2010
"dar"

PODPORA STRÁNEK: 
ČSOB:
IBAN:
SK10 7500 0000 0040 1433 3226
SWIFT KOD:  CEKOSKBX 

"KONTAKT " E-mail: 

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt