Aktualizace - Novinky

 

Jak na vnitřní nespokojenost
a proč nezůstat stát na místě -
NOVÁ CESTA

https://www.youtube.com/watch?v=hdXvZx8fiiI

 

Co způsobuje, že se cítíme nespokojení? Jak to můžeme změnit? Proč je důležité se neustále posouvat vpřed a neulpívat na základech starých názorů? Najít vnitřní spokojenost znamená naučit se číst ve svých pocitech. Hledat souvislosti mezi tím, co cítíme, že nám druzí lidé způsobují a tím, proč nám to vadí. Lidé okolo nás jsou nám zrcadly. Odrážejí naše nitro. To, co se nám v odrazech líbí, je to, co jsme již přijali. To, co se nám nelíbí, co nás rozčiluje a co odmítáme je to, co se máme naučit přijmout. www.nova-cesta.com www.jolanadominguez.cz Poznámka: Natočeno 11.6.2014 Poznámka č. 2: Omlouvám se za přeřeknutí na téma delfínů, že jsou ryby. To samozřejmě vím, že jsou savci, to zase jednou byla pusa rychlejší než myšlenka :)

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt