Aktualizace - Novinky

 

 

Přednáška EZOTERA: Jan Horáček - AccessBars® - kvantové uzdravení skrze 32 bodů na hlavě

Pana Horáčka můžete kontaktovat na jeho webové stránce

níže..

 

Video přednáška zde:

https://www.youtube.com/watch?v=ZDJZjOfFIj0

Téměř 15 let praktikuje terapie za pomocí technik HAP (hlubinná abreaktivní psychoterapie), RSK (rodinné a systemické konstelace) a metody EFT.

 

Vysvětluje: Zhruba před čtvrt rokem jsem na You tube sledoval záznam ukázky techniky AccessBars®. Po deseti minutách jsem zjistil, že pociťuji stejnou energii v sobě, energetické pole okolo mě a pocity, které popisovala dáma, jež v oné ukázce byla klientkou. S úžasem jsem pochopil, že předváděná technika je založena na kvantovém léčení a není omezena časem ani prostorem. Následně jsem prošel nejprve praktikujícím a dále učitelským kurzem této metody. http://accessacademy.cz

 

Na web připravila : Anestea

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt