Aktualizace - Novinky

 

Přednáška EZOTERA: Lubomír Kirman - Vnitřní kompas klíč k hojnosti

 

https://www.youtube.com/watch?v=dvhazFZWuW4

 

Svou cestu si můžeme vybrat sami.Nemusíme se podřizovat mínění okolí. Vnitřní kompas nám pomůže objevit kdo doopravdy jsme a ukázat nám nejlepší směr pro nás. Dodá nám odvahu udělat první krok ke změně tak aby náš život byl podle našich představ. Ukáže nám naše myšlenkové vzorce o nás samých. Vzorce které nemusí korespondovat naší jedinečnou podstatou ale jsou v nás tak hluboce zakořeněné, že si myslíme že jsou pro nás ty správné.Jenomže každý z nás je jedinečný originál a pro každého je jiná cesta tou nejlepší. Vnitřní kompas je naše napojení univerzální inteligenci, napojení na náš božský potenciál. A proto nám postaví nám do cesty ty správné lidi a okolnosti které nám ukáží další dveře, které můžeme otevřít. A jít takovou cestou, abychom v životě byli štastni a žili v hojnosti. Abychom měli vždy možnost volby. Mezi stěstím a prosperitou nebo utrpením a nedotatkem. http://www.osynchronicite.cz

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt