Aktualizace - Novinky

Meditační terapie Léčení rodové linie mužů  a žen  - Blanka Chakoshpour

Meditační terapie ♥ Léčení rodové linie žen ♥ https://www.youtube.com/watch?v=8SlQiH457N0

Meditační terapie Léčení rodové linie mužů

https://www.youtube.com/watch?v=WUMppFmtWe8

Zverejnené: 6. 1. 2017
 

Nejedná se o klasickou meditaci, ale o plnohodnotnou self terapii jež léčí na úrovni jak současného života tak i těch minulých. Než se dáte do poslechu zajistěte si pro sebe dostatek klidu a prostoru včetně chvíle oddechu po skončení terapie. V žádném případě neposlouchejte nahrávku za jízdy autem. V den poslechu hodně pijte neperlivou vodu, odpočívejte a v případě potřeby (protože léčení probíhá na mnoha úrovních) terapii opakujte. Četnost poslechů je čistě na Vaší intuici a pocitu. Doporučuji si před poslechem k sobě připravit také tužku a papír, protože k Vám mohou přijít různé důležité vhledy a nápady pro Vaši další cestu sebeléčení a sebeurčení. Děkuji za pozornost a přeji Vám inspirující a uzdravující poslech. Autor terapie včetně audio zpracování: Blanka Chakoshpour www.jsemsamasebou.webnode.cz

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt