Aktualizace - Novinky

 

COMMAND PB STARDUST - PLEJÁDSKÝ PROTOKOL PROTI CHRONICKÉ BOLESTI - CZ titulky

 

https://www.youtube.com/watch?v=L2xMSzBX_7M

 

Zverejnené: 25. 11. 2017

6. listopadu 2017 plejádský kontaktér Cobra zveřejnil na svém blogu následující sdělení: "PLEJÁDSKÝ PROTOKOL NA ÚLEVU OD CHRONICKÉ BOLESTI Plejáďané by nyní rádi pomohli lidem s chronickými bolestmi a vyvinuly protokol, který takové bolesti může ulevit. Jestliže máte chronickou fyzickou bolest, můžete třikrát opakovat ve své mysli spouštěcí příkaz: Command PB stardust Command PB stardust Command PB stardust" Překlad těchto slov znamená Příkaz PB hvězdný prach, ale řekněte raději originální pokyn. "Plejáďané pak použijí své pokročilé technologie k tomu, aby se napojili na váš nervový systém a od bolesti vám ulevili. Tento nový protokol je stále ve vývoji a má omezený účinek." Mnoho lidí, kteří tento protokol u nás i ve světě použili ale již hlásí úlevu. 17. listopadu 2017 Cobra vydal aktualizaci a píše: "Ukázalo se, že Plejádský protokol Command PB Stardust určený na odstranění chronické bolesti je účinný tak na 80%. Hlavním faktorem snižujícím efektivitu tohoto protokolu je potlačená vina, potlačené negativní emoce, dřívější smlouvy duše z minulých životů s temnými silami a extrémně složité anebo závažné zdravotní stavy. Je potřeba chápat, že tento protokol ve většině případů neléčí skutečnou příčinu té bolesti, ale jenom nastavuje centrální nervový systém tak, že snižuje signál o bolesti. Snížený signál bolesti je pak jednoduše znamením, že je něco v nepořádku s fyzickým tělem a že je potřeba lékařské ošetření. Tento protokol NENAHRAZUJE lékařský zákrok ať již pomocí konvenční nebo alternativní medicíny. Síly Světla požádaly, aby byl tento protokol velmi široce rozšířen, protože má moc dramatickým způsobem snížit množství zbytečného utrpení na povrchu naší planety."
 
PROTO VÁS PROSÍME O ROZŠÍŘENÍ TÉTO INFORMACE, ABYSTE POMOHLI I LIDEM KOLEM VÁS... Jejich FB skupina: https://www.facebook.com/groups/15521...
 
Odkaz na jejich blog: WWW.BOD-ZLOMU.BLOGSPOT.CZ

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt