Aktualizace - Novinky

 

Přednáška MAKULÁRNÍ DEGENERACE OČÍ

(degenerace makuly, VPMD)
... - USPĚŠNOST LÉČENÍ  !!   - VIDEO

https://www.youtube.com/watch?time_continue=251&v=9ebcwyZMZdo

 

téměř 50-minutový záznam přednášky s tématem Makulární degenerace obsahuje tyto kapitoly:

0:00:00Úvod

0:03:45 Co je makulární degenerace (VPMD, suchá forma a vlhká forma)

0:11:25 Je opravdu degenerace makuly neléčitelná?

0:15:40 Co říkají vědecké výzkumy o makulární degeneraci

0:24:34 Jak se zbavit makulární degenerace

0:37:26 Úspěšnost léčby makulární degenerace

0:44:13 Závěr

 

Dozvíte se také: • kdo je Tomáš Brouček • statistiky - počty výskytů makulární degenerace u nás i ve světě • co je sítnice, co je makula, úkol sítnice • jak vidí lidé s makulární degenerací • co je podstatou suché a vlhké formy makulární degenerace • rizika změny suché formy ve vlhkou a rozšíření degenerace makuly na obě oči • omezení života a dopady do psychiky u VPMD • jak léčí makulární degeneraci medicína a zda je to účinné řešení • co je VEGF a tvorba cév v oku • jak fungují anti-VEGF látky • zda je opravdu makulární degenerace neléčitelná • vědecké výzkumy o makulární degeneraci • že makulární degenerace je systémové onemocnění a nikoliv nemoc oka • co jsou volné radikály a co s tím mají společného antioxidanty • vliv psychosomatických faktorů • strategie léčby: bez injekcí do oka a bez rizika • metodika terapie • úspěšnost léčby makulární degenerace • co ovlivňuje úspěšnost http://youtu.be/9ebcwyZMZdo

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt