Aktualizace - Novinky

 

CANDIDA ....

 

 

Candida albicans sú kvasinkové organizmy, ktoré patria k užitočným a zdraviu prospešným baktériám v ľudskom organizme. V najväčšom počte sa nachádzajú v črevnej flóre, a majú významnú úlohu pri podpore trávenia. Premnoženie týchto organizmov však spôsobuje vážne zdravotné problémy, s ochoreniami spôsobenými Candidou zápasí mnoho ľudí. Jednou z možností udržania optimálnej hladiny týchto organizmov je diéta. Ak tieto kvasinky nebudú mať potrebný prísun živín, ich počet bude postupne klesať.

 

více článek zde:

https://www.vitalitas-magazin.sk/vnutorne-lekarstvo/candida

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt