Aktualizace - Novinky

 

Cory Goody promluvil - 1.část -  Zvyšování vědomí  a zvládnutí fyzické i psychické velké frekvenční změny přicházejících z vesmíru

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=g27pxfm-BQM

 

Všichni jsme napojeni na kolektivní vědomí, které je ovlivňováno energií z pozadí kosmu. V současné době získáváme čas na to, abychom zvýšili svoje vědomí a zvládli fyzicky i psychicky velké frekvenční změny, přicházející z vesmíru. Měli bychom se zaměřit na to, abychom denně pomáhali druhým a abychom nebyli tak egoisticky zaměřeni na sebe a na svoje potřeby.. z web. stránek www.celostnivzdelavani.cz

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt