Aktualizace - Novinky

 

20.7.2019 -  Propojení na úrovni duše a povznesení se v této realitě -

POZVÁNKA do ZNOJMA -
EKTARA - MATOUŠ SVOBODA a Dagmar Entlerová

 

 

Sobota 20. júla 2019  o 18:18 – 21:00 
 
Rodinné centrum Maceška
Pražská 80, 66902 Znojmo

 

Více zde:

https://www.facebook.com/events/2299801406935690/?active_tab=about

 

Podrobnosti
Je mi ctí uspořádat setkání a propojení duší. Vnitřně cítím, že je načase jít k poznávání a rozpomenutí si, odkud pocházíme. Kdo vlastně jsme a co si neseme za kvality a přednosti. Propojení bude zahájeno velkým kruhem, v kterém se na sebe naladíme. Zklidníme mysl i ducha za zvuku tibetské mísy, společně si něco povíme na téma duše, pročistíme těla i prostor šalvějí a poté Vás provedu meditací v tématickém pojetí - propojení se se svou duší. Po meditaci zahájíme rituál s vytvořeným portálem. Portál bude tvořen kameny z Bosny a dalších míst, bude propojovat silná energetická místa nesoucí si moudrost a poznání. Propojíme se s Bosenskými pyramidami, Panenským Týncem (za mě zde jedno z nejsilnějších míst v ČR) a s portálem ze slunovratu vytvořeného s Tomášem Kybalionem a dalšími účastníky. Portál ze slunovratu je tvořen mnoha krystalickými kameny všech, co tam byli, byla odvedena velká práce propojená s posvátnou geometrií - více zde v odkazu https://www.facebook.com/tomas.minarik.144000/posts/2424565037574311

Portál jež vytvořím, bude tvořen podle mé intuitivní tvorby s napojením na zmíněná silná místa a se zanesením navýšeného stavu vibrací a následné práci, jež bude záviset na každém jedinci. Portál je tvořen jasnými princip, které rád všem objasním - principy posvátné geometrie s vždy 4 kameny do kříže, které plní kruh. V portálu z kamenů se můžete poléčit, nechat se navést v nějaké situaci či obecně životem, poprosit o hojnost či lásku nebo něco jiného, co je pro nás vnitřně důležité. Vždy když portál u sebe vytvořím doma, lze pak ve tmě při natáčení se světlem spatřovat orby, jež se vyskytují v bosenském Ravne pod Pyramidou Slunce. Mám odtud zachyceny různé barvy těchto orbů, nicméně doma se mi až na výjimky daří zachytit především bílé a namodralé. V místnosti bude silná léčivá energie, v prostoru lze za příplatek 100,- přespat, když si vezmete spacák. Kdo by chtěl přespat, dejte vědět prosím předem - bude to zajímavé i skrz orby, o kterých si můžeme popovídat. Vyskytují se na místech vysokých vibrací, mají léčivý potenciál a vidět je - to je čest! Věřím a doufám, že se nám je společně podaří zachytit s láskou a záměrem velké práce - ne za okolností chtění ega (v té chvíli se neukazují)..

S sebou si připravte něco lehkého na zub a osobní krystal, který si můžete dát kolem vytvořeného portálu za účelem nabití a zanesení informací, jež jsou pro Vás důležité. Voda zde již bude nachystána -plná láskyplný vibrací! Budu se velice těšit, je mi ctí Vás pozvat na tento silný, propojovací a očistný rituál!

Cena akce 350,- Dejte dopředu vědět a potvrďte prosím svou účast ještě e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ektara - Matouš Svoboda
 
 
Článek uveřejnila s láskou pro pomoc lidem :  Anestea
www.skola-lecitele.cz
www.arteterapie-Anestea.cz
 
 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt