Aktualizace - Novinky

Sesterstvo ruže - JANA VALENTOVIČOVÁ

http://www.janavalentovicova.sk/

TRÉNINGY OSOBNÉHO ROZVOJA

Slovensko a Čechy

Transformačný koučing – prevedenie životnou zmenou, ťažkou situáciou, obdobím straty, štartovací balíček pre nový začiatok

Duchovné vedenie – rozšírenie a vzostup vedomia, život v súlade so zámerom Duše, byť svojím JA SOM

Alchýmia vzťahov – párové a rodinné poradenstvo, duchovná sexualita

Emocionálny tréning – na vyváženie vnútorného postoja a pocitu, prijatie polarít

Odbúranie stresu a napätia – antistresový tréning, dýchacie cvičenia

Práca so Svetlom, chromatoterapia

Alchýmia myslenia - vedomé utváranie života, konštruktívne myslenie

Odblokovanie kreativity, prepojenie s inšpiratívnym Zdrojom

Prednášky

Meditácie

Semináre, kurzy, workshopy

Posolstvá, tarot, harmonizácia čakier, práca s energiou

Sesterstvo ruže Bratislava, Príprava na zmenu

Vyšehradský portál Svetla Praha

Možnosť aj individuálnych tréningov a vedenia osobne aj cez Skype
Všetky kurzy, prednášky a meditácie možno na objednávku urobiť kdekoľvek na Slovensku a v Čechách 
Prihlášky na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,
alebo 24 hod. pred seminárom telefonicky alebo SMS na +421 905 759 728

 

Zobraziť ďalšie Aktivity ...

 

 

Nezmenila som sa...len sa stávam sama sebou...

24.06.2019

Možno prežívate obdobie vnútornej zmeny, ktorú často neprijímajú práve naši najbližší, naša rodina, partneri, kolegovia, a niekedy preto stratíme aj našich priateľov. Nebuďte z toho smutní, ani frustrovaní, nepodporujte zmätok, ak ho cítite v svojom vnútri.

Možno vnímate, že sa stávate viac sami sebou, že ste šťastnejší, keď môžete prirodzene prejavovať,akí naozaj ste.

Veľa ľudí je nespokojných, nešťastných a vyčerpaných životom neuvedomujúc si, že je to preto, lebo nevyjadrujú svoje skutočné pocity, názory, záujmy, lebo nenasledujú svoj vnútorný hlas, svoju intuíciu, nerobia to, čo chcú robiť, čo im spôsobuje radosť, ale snažia sa napĺňať očakávania iných ľudí, aby ich prijali, ocenili, mali radi...a to je veľmi únavné, stojí to množstvo energie.

Obdobie, keď odkrývame svoje pravé Ja, keď sa oslobodzujeme od starého programovania na rôznych úrovniach, môže byť rovnako náročné. No len dovtedy, kým za túto slobodu prevezmeme zodpovednosť a naučíme sa ju vyjadrovať prirodzeným spôsobom. V návale eufórie z novonadobudnutej slobody sa stáva, že reagujeme neuvážene a ona sa nám môže vymknúť z rúk s nepríjemnými dôsledkami. To neznamená, že sme zlyhali, že slobodomyseľnosť je zlá, ale že sa ju musíme naučiť používať. Veď doteraz sme boli dlhý čas neslobodní, spoločnosť nás programuje do neslobody, závislostí, vlády a cirkvi nám vlastne žiadnu nedávajú, iba pravidlá a obmedzenia, ktoré vyhovujú len im, nepodporujú, ale potláčajú naše Zdrojové vnútorné Ja, naše schopnosti a božskú jedinečnosť.

Tomu, kto sa ešte neprebudil, je ťažké prijať slobodnosť nášho prejavu, keď slobodu nemá v sebe.

Známi nám hovoria, že sme sa zmenili, s podtónom výčitky, bez ohľadu na to, ako sme sa posunuli. Oni poznali naše staré Ja, vždy vedeli ako zareagujeme, ako sa zachováme...bolo to programové...sebahodnotu sme zakladali na hodnotení iných ľudí.

No čo sa stane po prebudení? Zmeníme sa a okolie nad nami stráca kontrolu, sme iní, nenapĺňame ich predstavy ako to bolo doteraz. Viac sa sústredíme na celok a zmysel života ako na pár ľudí v ňom. Neveria nám, kritizujú, negujú, hľadajú na nás chyby...namiesto aby sa pozreli na svoj vývoj. No my sme sa nenarodili, aby sme napĺňali očakávania, potreby, požiadavky a predstavy iných, ale aby sme prejavili svoje skutočné JA, svoju prapodstatu, ktorá sa v našom vnútri v súčasnosti veľmi intenzívne ozýva. Je túžbou v nás.

Túto túžbu v nás roznecuje náš Duch, ktorý má vedomé napojenie na Zdroj. My o tomto spojení vieme, ale cesta k jeho prežívaniu nasleduje. A ešte náročnejšia je cesta prejavenia Zdroja v sebe a svojej Duše v tejto realite. Duša k nám šepká jemným hlasom a hrá na strune nášho srdca, spieva pieseň radosti o živote, láske, kráse a tvorení.

Niektorí ľudia v našom okolí sa domnievajú, že majú patent na život, radia, odrádzajú nás, vystríhajú...ale nedokážu vyladiť do Svetla svoj vlastný. Boja sa zmeny, sú plní strachov a úzkostí z jej neprijatia inými, lebo sami nechcú prijať pravdu o sebe. Byť k sebe pravdiví je prvý krok na ceste znovuzrodenia do Svetla. Ak chceme rozjasniť svoj život, musíme sa pozrieť na tienisté stránky v sebe, aby sme vedeli, kam zamerať pozornosť, kde namieriť energiu, čo treba pozdvihnúť z tieňa do Svetla. Úprimne a pravdivo sa prijať, ale neostať iba pri tom, to by viedlo k samoľúbosti a posilneniu ega, ale kráčať ďalej so zámerom seba pozdvihnutia.

Všetko je energia, frekvencia s nejakou vlnovou dĺžkou, vibrácia...A my sa ladíme na takú, ktorá rezonuje so zámerom našej Duše, k prejaveniu svojej jedinečnosti, k seba vyjadreniu toho, kým sme. My sa až tak nemeníme ako sa stále viac stávame sami sebou. A to nás robí šťastnejšími. Musíme v tom byť vytrvalí, dôslední, samozrejme nie za cenu ublíženia či obmedzenia niekoho iného pri nadobúdaní vlastnej slobody. Môžme stratiť tých, ktorí už neladia s našou vyššou novonadobudnutou frekvenciou, ale aj priviesť do svojho života tých, ktorí s nami rezonujú. Medzitým môžeme cítiť obdobie vákua, ničotnosti, prázdnoty, kým sa prejaví a ustáli naše pravé JA. Je to nulový bod, v ktorom prijímame zdrojovú energiu, svetelné kódy, vzdávame sa zvyškov minulosti, starých nánosov a matríc, napĺňame sa Svetlom a zjednocujeme v sebe božské ženstvo a mužstvo, čím prichádzame do Jednoty s celým Stvorením.

A to je bod zlomu, kedy sa vzdávame závislostí a súdenia, kedy sa celé naše JA prebúdza do Svetla a Pravdy, začne napĺňať svoj božský plán bez ohľadu na vonkajšie okolnosti, prinášajúc čistú zdrojovú energiu zosobnením v sebe na všetkých úrovniach a časových líniách. Tak prinášame Svetlo na Zem my sami, prirodzene na každodennej báze tým, že sa ním stávame.

To všetko začína prebudením, pochopením, odpustením, vďačnosťou, oslobodením a pokračuje prejavením svojej Duše v tejto realite. Proces učenia sa tomu na svojej jedinečnej ceste, vedúci k zjednocujúcemu jedinému Zdroju, je neyhnutný. Prijmite ho, dôverujte mu, prijmite seba, verte si a nasledujte svoju cestu...bez obmedzení a slobodne.

V skutočnosti nemôžete nikoho stratiť, lebo týmto procesom musia prejsť všetci, aj tí, ktorí ho neprijímajú, lebo to je vývoj...

Raz príde ten deň, a nebude to dlho trvať, keď všetci v Jednote oslávime svoj Vzostup a víťazstvo Svetla!

Dovtedy sa môžete inšpirovať učením Bieleho orla: Hovor málo, miluj silne, dávaj všetkým, nesúď nikoho, rob všetko, čo je dobré a čisté a nestrácaj vytrvalosť!

 

Zobraziť ďalšie Príspevky ...

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt