DOPORUČENÉ PRODUKTY

Aktualizace - Novinky

 

Tinktura: LUGOLŮV ROZTOK - Jód

www.hrdlickovamedicina.cz
přírodní medicína

 

Lugolův roztok je velmi účinný způsob jak do organizmu dopravit přesné množství jodu.

 


více o produktu zde na těchto stránkách:

http://hrdlickovamedicina.cz/produkt/tinktura-lugoluv-roztok/

 

Lugolův roztok používáme tam, kde je potřeba harmonizovat hormonální systém, regenerovat štítnou žlázu, v prevenci závažných onemocnění jako je např. rakovina, nebo pro účinné doplnění jodu do organismu.

Seznam obtíží při nedostatku jodu je opravdu dlouhý. Patří do něj např. rakovina štítné žlázy a prsu, vysoký cholesterol, nemoci srdce a cév, nedoslýchavost, kazivost zubů, silná menstruace, nízká odolnost vůči chladu, zpomalený tep, hormonální dysbalance, problémy kůže, vlasů, nehtů a další. Nejčastější a nejrozšířenější je pocit studených končetin a zimovřivost, a to především u žen. Tento stav se po doplnění jodu rychle zlepší.

Historie

Lugolův roztok byl dříve, tj. před druhou světovou válkou, velmi častým prostředkem pomoci a to často v různých ředěních. V poválečném období začal ustupovat jiným prostředkům, které nejsou již tak šetrné a mají i nepříjemné vedlejší efekty. Dnes je opět doba, kdy se lidé k tomuto přípravku vrací. Z praxe víme, že jeho obliba roste, a to jak u laické, tak i odborné (lékařské) veřejnosti. Jen se o tom nemluví. Je to zakázané, ale nepřišli jsme na to proč.

 

Kdo jej nesmí používat

Jsou to lidé, kterým chybí nebo mají nefunkční štítnou žlázu. I při jen mírné změně funkce štítné žlázy je potřeba postupovat v dávkování opatrně a celý postup natáhnout do delšího časového úseku nebo začít s použitím jodu v jeho homeopatické podobě.

Složení

Elementární jód a jodid draselný v lékopisné kvalitě, destilovaná voda.

Čerstvost naší tinktury

Lugolův roztok vyrábíme v malém. Důvodem je, že jod z roztoku dlouhým skladováním sublimuje (vyprchává). Připravujeme jej tedy maximálně několik týdnů dopředu a doporučujeme jej do 1 roku od objednání spotřebovat.

Nezapoměňte!

Společně s Lugolovým roztokem je nutné užívat selen, který je potřebný pro štípání hormonů ve štítné žláze a je ve stravě také nedostatkový. Selen zakoupíte v lékárně. V podstatě jsou na trhu pouze dva druhy výrobků (tablet) selenu. První, který preferujeme, obsahuje selenan sodný. Druhý obsahuje slisované bakterie, které byly selenem krmeny.
Pokud již máte nějaké obtíže se štítnou žlázou, doporučujeme současně užívat i vitamín E v jeho přírodní podobě, tj. D-alfa-tokoferol, který má výrazně vyšší účinnost oproti jeho chemické verzi DL-alfa-tokoferolu. Oba přípravky se výrazně liší i cenou.
Vitamín E zde plní funkci „rozpouštědla“ keloidní (zjizvené) tkáně štítné žlázy. Tyto minijizvičky vzniklé nedostatkem jodu se později mohou měnit v nádory, a to jak nezhoubné, tak i zhoubné.
Vitámín E je také důležitý pro vstřebávání a zabudování jodu do organizmu, a to v dávkování kolem 800 I.U./den.

Balení

Hnědá skleněná lékovka s vnitřním kapátkem a trhacím uzávěrem 50 ml.

Upozornění

Toto zboží nabízí uvedený internetový zdroj  pro experimentální nebo technické použití. - jako uvádí.
 
 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt