Galerie obrazů  -  ArteTerapie - Anestea

Léčebné a harmonizačné obrazy

ARTE-TERAPIE jde o harmonizační a  intuitivní malování s Anesteou, léčebné obrázky vám mohou navodit v duši klid a mír nebo když se na ně naladíte uzdravující energie lásky z vašeho božského středu. Kristova energie může takto proudit skrze vaše nitro přímo přes vaši srdeční čakru i do vašich orgánů, aury i do okolí.  V obrazech jsou zakomponovány léčivé vesmírné kódy k vašemu uzdravení duše i těla.  Mějte se krásně a přeji vám brzké uzdravení, s láskou pro vás Anestea. 
Archandělé a Vyšší světelné milující nás duchovní bytosti Lásky, Mistři z vyšších duchovních sfér a světů nebeských nám pomáhají i v tomhle našem snažení a malovaní, kteří nás všechny s velkou láskou nezištně milují Božskou láskou.

Osobní léčení a malování s Anesteou probíhá za přítomností vyšších duchovních bytostí Lásky a Světla, kteří je vedou i v tomhle procesu léčebného sezení a výtvarném provedení.

Pokud máte zájem můžete se k ní objednat na www.skola-lecitele.cz     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

a požádat jí o výrobu vašeho harmonizačního obrazu, anebo si ho přijít i sami vytvořit za její léčebné přítomnosti  i přítomnosti Archandělů, se kterými spolupracuje. Také je možné spolupracovat s dětmi i rodiči za jejich přítomnosti a osobním léčebném procesu při tvoření Arte-terapeutických obrázků, na které se rádi určitě těšíme všichni. Rádi je i uveřejníme na těchto stránkách. 

Co je to vlastně ARTE-TERAPIE?

"Arteterapie je psychoterapeutická a psychodiagnostická disciplína, využívající k léčebným cílem formy a prostředky adekvátní uměleckým formám. Pracuje zejména s tvorbou a reflexí zaměřenou na proces či produkt. Prvořadým cílem není vytvoření uměleckého díla, ale prostřednictvím sebevyjádření, rozvíjení tvořivosti, schopnosti komunikovat a zpracováním osobně významné témata dosáhnout odstranění nebo zmírnění obtíží nemocného člověka. "(Stiburek, 2000, s.35) 

 

Zde se můžete podívat jak probíhají léčebé sezení  a malování obrazů názorně např. v Brně v Centru Leonardo:

Názoní ukázky :  Jak probíhá Arte-terapie jinde s dětmi i dospělými v Centru Leonardo Brno např. :       http://centrumleonardo.cz/arteterapie/

 

Něco více o Arte-terapii:

Americká arteterapeutka E. Ulman se zabývala otázkou sjednocujícího definování arteterapie, vycházela přitom z pojmu výtvarná činnost, kterou charakterizovala takto: "Její hnací síla pochází zevnitř osobnosti, je to způsob jakým lze vnést řád do chaosu pocitů a pohnutek uvnitř a uvolnit ven úžasné množství dojmů. Je to prostředek, kterým můžeme objevovat sebe i svět a vytvářet mezi nimi vztah. V tvůrčím procesu dochází ke spojení vnitřních a vnějších skutečností do nové entity "(tamtéž, s.74). Popisně nazvala výtvarnou činnost jako "místo, kde se setkává vnější svět se světem vnitřním" (Ulman a, 1992, s.92). Zjednodušeně arteterapii lze charakterizovat jako "léčbu psychiky prostřednictvím výtvarných aktivit. Výtvarnými aktivitami rozumíme tvorbu i soustředěné výtvarné vnímání as ním spojené přežívání" (Slavík, 1999, S.7).

Šíření a Kopírování obrázků bez souhlasu autorky je zakázano.           Copyright.
 

Obr. 27/2012

 

 

Léčivé vše vidoucí oko Stvořitele

ARTE TERAPIE - Léčení barvami.

Obrázek může velice dobře působit na vaše podvědomí  a také na vaše 3.OKO, které je umístněné ve středu hlavy - HYPOTALAMUS, je také hodně ovlyvněn, když se naladíte na Vyšší duchovní léčebné síly - frekvence STVOŘITELE, a dáte se do práce na sám sobě a tak pocítite jeho LÉČIVOU ÚČINNOST a spojení s BOHEM ve vás. Stačí když se naladíte na láskyplné vibrace a ty vás pak propojí s léčebnými obrazy. ARTE TERAPIE TAK působí a takto se s ní hravě a snadno dá rychle léčit vše je je potřeba. Intuitivní malování je tak nová forma léčebné terapie, která se takto začíná hodně sem využívat a je dána takto ku prospěchu mnoha lidem i tímto a k práci na sobě a svém nitru, což je velmi dobré, když začne vnitřně se posilovat a pracovat na svých vibracích a frekvencích a spojovat se tak beze strachu ale s láskou se svým vnitřním dítětem, duší, duchem i Bohem ve vás, kteří vás velice moc milují. Tam naleznete i cestu domů a všechny odpovědi k vašemu životu a vaší duchovní cestě spátky domů. Vše je práce a tohle je práce na sobě, která vás posunu opravdu dál až za hranice tohto jsoucna a bytí v tomto hmotném prostředí a této reality vašeho denního ponímání. Nebojte, no vykročte dál za hranice vašich snů... kde je SVETLO, LÁSKA, DOBRO, MOUDROST a VÍRA v to nejlepší co vás může po odložení těla potkat již v tomto životě. Život jde totiž dál a nikdy není ukončen  Duše je věčná a má mnoho životů i jiných světech... Stačí si vybrat a jít dál na své duchovní stezce... Mějte se krásně... Mám vás ráda.

 

 

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt